L’biotica

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melcsi922, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív regenerálást biztosít a benne lévő argán-, makadámia- és kókuszolajnak köszönhetően.

Parabén- és SLS-mentes termék.

Panni21

2020. január 16.

A Serical Latte mellé vettem, hogy ne szokja meg azt a hajam, mivel nagyon soká fog elfogyni.
Kb 10 percig hagyom fenn, szépen hidratálja a hajam, bár egy kicsit el is nehezíti (mondjuk ez várható volt, mivel vékonyszálú). Elég tömény állaga van, de könnyen kimosható.
Egészében meg vagyok elégedve vele, de inkább olyanoknak ajánlom, akiknek nagyon száraz és/vagy sérült a haja, az enyémre rendszeres használattal sok, így ritkábban teszem fel (egészséges, de kicsit száraz hajam van). Nem lesz olyan fényes a hajam, mint a Latte-tól, és ár-érték arányban is az nyert, ill a hajam is jobban szereti, így ennek most csak négy csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

xxs

2019. június 26.

jajj, de bejött!! vékony szálú, sérülékeny hajon csodaszép eredménye lett. kevés kell belőle, hagytam bedunsztolva úgy 20 percet, mielőtt lemostam. fényes, klassz tartást adott, illata alig maradt és az is semleges.

összetevők: lemosható hajápolónál nem aggaszt a parfüm, a tartósítószerek se, de figyeltem és örültem, hogy a szokásos, hajra nekem lerakódó szilikonok, parabének nincsenek benne.

volt mellé egy tömény szilikonos olaj ajándékba, mivel szulfátmentessel mosom a hajam, nem tanácsos használnom, nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Melcsi922

2016. augusztus 28.

Életem legjobb hajpakolása!Ez egy csoda.Igaz,hogy nem a legolcsóbb kategória,de biztos hogy mindig lesz belőle itthon.A hajam elég száraz,de egyszerűen csodát tesz vele.Olyan könnyű,fényes,és iszonyú könnyen fésülhető hajat kapok tőle.Plusz a csomagolásban található egy olaj minta és egy termo sapka is.Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.