Lactovit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

tundying

2017. február 26.

Az eddigi legjobban bevált izzadásgátlóm. Egyetlen problémám csak az, hogy egy idő után hozzászokik a bőröm, így nem hozza a kívánt hatást és ekkor váltani kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

xixi

2016. december 15.

Bele telt egy kis időbe mire rájöttem miért csap meg mindig valami enyhe izzadságszagféle rossz szag mikor ezt választom és ezzel kenem magam, azonnal érzem és napközben is újra és újra megcsap ez a rossz illat. Mert kifejezetten ennek az illatában van ott valami olyan szúrósság ami nagyon emlékeztet az izzadságszagra. Pont ettől kellene megóvnia, nagyon rossz illatkompozíció egy izzadásgátlónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

nagyerika28

2016. február 15.

Illata kellemes, de nem olyan jó az izzadásgátló hatása mint a Neutro Deonak.Ruhákon foltot hagy,olyan,mintha megmarná a színét....Nem veszek többet ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Jelizz

2015. május 10.

akciósan vetem, furi az illata de nagyon szépen hat! hidratálja a borotva által ki ütött hónaljamat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Monya

2015. március 25.

Néhány alumíniummentes hónap után visszatértem a már jól bevált Lactovit márkához. Előtte a stiftjét használtam nagyon sokáig. De most ez is bejött:) Sose okozott irritációt és végre nem izzadok! Nekem az illata is rendben van. Foltot nem hagy ruhán, és felkenés után pár perccel már öltözhetek is. Ha alumínium mentes lenne megkapná a max. csillagot, így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

szzh01

2015. január 5.

Heuréka!!! Azaz végre rátaláltam! Elkeseredetten keresgéltem az utóbbi években, legutoljára a Vichy deoját is megvettem közel 3500-ért (alig 1 hónapig tartott ki, gyenge izzadásgátló hatással), így már majdnem lemondtam arról, hogy nagy melegben is elfogadhatóan érezzem magam. Ez a dezodor eddig kiválóan teljesít (leírni is alig merem, remélem, nem fog idővel megváltozni a hatása), kánikulai bevetésben is volt már része, kb. 2 hete használom. Az illata nagyon kellemes, nem túl erős, tisztaság illatnak mondanám, lehet mellette parfümöt használni. Pici hátránya, hogy 4-5 perc alatt szárad meg, addig nem lehet felöltözni, viszont száradás után egyáltalán nem ragad már. A ruháimon sem vettem észre foltot tőle, igaz, mostanában ujjatlan darabokat viselek a meleg miatt, a fekete ujjas-bevetés még nem történt meg, de szerintem ott sem lesz gond. Összességében megérdemli az 5 csillagot.

UPDATE kb. fél év múlva: Azóta szemléletet váltottam és félretettem ezt a deot az alu tartalma miatt, bár sajnálom. Viszont találtam megbízható alu mentes változatot, így inkább azt használom. Az összetevői miatt 1 csillagot el kell vennem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 5.

MissNickole

2014. június 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert váltani szerettem volna az Yves Roches deójáról, mert valami oknál fogva az új csomagolásúak már nem olyanok mnt a régi:(
Erre esett a választásom, de nem csalódtam...
Nekem nem hagyott foltot a fekete ruhámon sem, nem túl lágy, de nem is túl kemény a benne lévő krém, kevés is elég (a golyó nem is nagyon enged felvinni túl sokat) ami nekem nagyon tetszett, mert sok dezodornak olyan a golyója, hogy a fél tubust ki lehet folyatni egy húzásra...
Az illata nagyon tetszik, kicsit krémes-púderes, viszont annyira semleges, hogy a parfümömet nem nyomja el.
Én 700 Ft-ért vásároltam szerintem teljes áron, de azt kell mondjam megérte... Ennél sokkal drágábbakat is vettem már amik a kukában landoltak 1-2 használat után, szóval maradok ennél amíg ezt is meg nem változtatják, vagy ki nem vonják a forgalomból:) Mert ugye az szokott lenni, ha az ember rátalál valami jó termékre nem sokáig élvezheti:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Erre esett a választásom, de nem csalódtam...

francais

2014. május 5.

Nagyon jó az illata, olyan púderes-szappanos, szuperül gátolja az izzadást és nem is viszketek tőle, ha ez ennyire jó kipróbálok más termékcsaládot is, kiárusításon vettem 200 Ft-ért, de teljes áron 400 Ft-ot is bőven megér.

update:sajnos csak egy ideig hatott, aztán ugyanúgy izzadtam mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

update:sajnos csak egy ideig hatott, aztán ugyanúgy izzadtam mellette.

zsudi

2014. április 10.

Jelentem, ez itt a tökéletes dezodor! Én mindentől - hogy is fogalmazzak - büdös vagyok. De tényleg!
Illetve minden dezodornak lesz valami fura mellékszaga rajtam... (végigpróbáltam majd' az összes N*vea, D*ve, A*idas, R*xona, A*verde deot...) De ez lepipálja az összeset!
Tegnap előtt vettem ezt a deot, az itteni vélemények miatt. Ált. reggel felkeléskor és este fürdés után dezodorozom be magam, na most ma reggel elfelejtettem bekenni magam, és így csináltam végig az egész napot (7-21 óráig) és semmi kellemetlen szag! Pedig rástresszeltem rendesen, amikor munka közben rájöttem, hogy hoppá, nem kentem be magam reggel :D
Azt nem mondom, hogy nem izzadok tőle, de talán úgy lehetne megfogalmazni, hogy nem tart csont szárazon, egy kissé nedvesedik a hónaljam, amit csak én érzek, de nem látható, engem ez nem zavar, ez 2x fordult velem elő ma, de gyorsan "megszáradtam".
Szóval mindenki próbálja ki, aki a fent említett termékekkel nem volt elégedett!
Ja és az illata nem valami csúcs, de nem tolakodó egyáltalán és nem keveredik a parfümmel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

kismadár

2013. december 31.

Valóban használ, az árát maximálisan megéri, de az illata nagyon nem tetszik nekem, a régi Herbina golyós dezodorokra emlékeztet. A stiftnek sokkal jobb az illata.
Erre csak azért váltottam át, mert a stift ahogy fogy kiesik a tartójából és ez nagyon idegesítő. :( Bár ez is hatékony, az illata miatt én inkább maradok a stiftnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol