Egyéb

Ár:   $53   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $53
Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissítő lágy zselé, amely gyorsan felszívódik. 99,99% -os tisztaságú arannyal frissíti a szemet körülvevő bőrt. A kollagén és az elasztin hozzájárul a bőr szerkezetének a javításához, segít a bőr hibáinak kiegyenlítésében és felveszi a harcot a ráncok ellen. Az E-vitamin és más gyógynövénykivonatok segítik a szemet körülvevő bőr nedvességének a pótlását, csökkentik a szemek körüli duzzanatot a fiatalosabb megjelenés érdekében.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 26.

Külföldi útjaim során mindig keresem az alkalmat, hogy az ott kapható beauty termékek köréből valamit megismerhessek. Thaiföldről jött velem ez az aranyszínű gél, ami egy kifejezetten ízléses csomagolást kapott. A Beauty Buffet hálózatában vásároltam, ahonnan még sok-sok mindent szívesen magammal hoztam volna.
A 20 ml szinte elvész a tégelyben, ez volt az első benyomásom, amikor kinyitottam. És nagyon gyorsan a tégely aljára is értem. Az arany kozmetikai hatásáról, mint tudjuk, megoszlanak a vélemények, ettől a mennyiségtől nyilván nem vártam én sem csodát.
Természetesen spatulát is csomagoltak hozzá:)
Kellemes lágy zselé, ami hamar felszívódik. Az összetevői között van parfüm, de legalább nem érezhető.
Szépen hidratálja a szem körüli területet, amit ígér, azt nyújtja.
Nem csalódtam benne, örülök, hogy szuvenírként velem jött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 26.

Természetesen spatulát is csomagoltak hozzá:)
Szépen hidratálja a szem körüli területet, amit ígér, azt nyújtja.
Nem csalódtam benne, örülök, hogy szuvenírként velem jött.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Collagen
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.