Lanvin

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: berenyi.anna, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 5000 Ft+ posta , Eladó: mate
Állapot: 50ml/kb.40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postazom v.szemelyesen 4.ker
Ár: 800/1500 Ft+pk. , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel
Sundiboszi

2016. december 7.

Régóta vágyom egy olyan parfümre amiben rózsa van, de nem túl erős rózsa, nem szerettem volna ha dominál benne, hanem csak ártatlanul felsejlik, na ez ilyen! Egy csoda ez az illat, amolyan titkok kertje! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

zsokaw

2016. június 2.

Légies, könnyű, egyszerű illat. Nehezen fogyott el a 100 ml, pedig többször is szükség volt a frissítésre-szóval rajtam nem igazán tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

vanillacaramella.sweet

2016. február 8.

Kis mintát teszteltem, abszolút nem tartós, de ez végülis az illat könnyedsége miatt lehet. Igazi rózsaszín, friss, üde rózsaszín illat, olyannyira friss rózsás, mint amikor frissen vágott rózsákat szimatolunk. Szinte a rózsaszirmokat és kissé a vágott szárát és érezni, utóbbit nem zavaróan, mindezeket pedig üde citromosság egészíti ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Strombolana

2015. december 14.

Nagyon finom friss,zamatos nyári illat.Gyorsan elfújkáltam a 100ml-t,mert tényleg nem a legtartósabb,de annyira jó,hogy megérdemli az öt *-ot.Biztos veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Timi8

2015. május 29.

Nem rossz, nem rossz, sőt! De valamièrt csak nagyon ritkàn esik rà a vàlasztàsom... Alapvetően nem kedvelem a friss, citrusos, lègiesen könnyed ès/vagy vizes illatokat, ez ilyen de mégis olyan màs! Mintha pici citromolaj lenne benne, nagyon làgy, finom, különleges, rajtam szerencsère nem is rózsàs. Túladni nincs szivem rajta, olyan jó èrzès, h.van nekem, talàn most nyàron újrapróbàlom, hàtha! Attól, h.nem kifejezetten az èn illatom, elèg jó kis kreàciónak tartom, hiszen èn is megvettem! Tesztcsìk, bőrpróba ahogy kell. Kipróbàlàsàt mindenkèpp ajànlom, tuti, valaki szerelemre talàl benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

kicsirita

2015. március 17.

Isteni illat. Tartóssága miatt nem érdemel maximumot. Rajtam kb. két órát tart, utána újra kell fújni. Még jó hogy 100ml-eset vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

varga.stella

2015. január 20.

Ez egy csodálatos illat. Finom, nőies, elegáns, de semmi cuki-mukiság nincs benne szerencsére. Nekem nagyon tetszik. Lehet belőle sokat fújni, mert nekem akkor jön ki leginkább és ha picit érintkezik a ruhával is még teljes száradás előtt, egész nap érezhető. 5-nél kevesebbet nem adhatok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Timpi

2014. július 24.

Nem tudom,ki hogy van ezzel,de szerintem netröl parfümöt venni,úgy,hogy nem szagoltuk,igen rizikós..Idegeskedtem is rendesen, mikor megrendeltem,de Rátok bíztam magam,és nem csalódtam. Nagyon jó illat. Nyári finom,gyümölcsös és édes. Fiatalos és fincsi. Imádooommm.... Picit (na jó,nagyon) megijedtem,mikor azt olvastam,hogy Light Blue-jellegű,mert az nagyon nagyon nem én vagyok. Rajtam maszkulin az az illat .Mégis egyet kell értsek vele,megtaláltam benne a light blue-t,rögtön kifújás után ott volt,valóban,de nem ijesztően,hanem finoman,mintha egy halvány emlék jutna eszedbe,nem tolakszik,csak átsuhan,finomított formában. Kb öt perc után semmi sem volt belöle,jött helyette egy gyümis és virágos eclat d`arpege jellegű finomság. Nagyon jó. Én vagyok benne. Jelentem,ez Szerelem :)

Ud: Már a második napunk együtt. Nagyonnn jóóó.... Ma meglepődve tapasztaltam,hogy előkerült egy picit füstös gyümölcs illat,amit én a hűvös időnek tulajdonítok. Ma így engem a Givenchy Hot Couture -jére emlékeztet,ami miatt ha lehetne,most adnék neki még pár csillagot. :) Tényleg csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

hulcsi

2014. február 22.

Van egy Cerruti Image-om. Egy az egyben ez jutott róla eszembe. Aztán megváltozott. A Cerruti fanyar marad, ez megédesül. Kellemes...ha lehetne elcserélném a Cerrutival. Látom, hogy van benne rózsa..szerencsére nem lehet sok, mert azok rajtam nagyon rosszul érződnek, ebben nyomát sem érzem. Tényleg illékony...vagy sok kell belőle...egyik sem szerencsés :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

virko01

2013. március 10.

Nagyon furcsa. Sokat kerestem azt az illatot,ami egyedi, nem tucat, tartos, de nem tolakodo, mint pl a Coco M. es tarsai, viragos, de citrusos is azert, lanyos, de nem kislanyos,kellemes, friss, aranyos, kedves illat. Sok papircsikot megszaglasztam, mire ratalaltam. A papircsikon minden elvarasomnak megfelelt, pedig jopar illatot kiprobaltam, de nem nagyon jott be semmi igazan. Ez igen. A boromon viszont nem volt tartos sajnos, es inkabb puderes lett,mint kellemesen citrusos~viragos. Ha tartos lenne, megvennem, de igy nem latom ertelmet. Sajnos. Kar erte. Szerelemnek akart indulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Citral
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lila színű.