Lanvin

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: berenyi.anna, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 5000 Ft+ posta , Eladó: mate
Állapot: 50ml/kb.40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postazom v.szemelyesen 4.ker
Ár: 800/1500 Ft+pk. , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel
onessin

2013. március 7.

Imádom az illatát, virágos friss, igazi kellemes illat, mindenkinek tetszik általában, viszont sajnos valóban nem olyan tartós, de biztosan újra veszem majd, jobb kedvem lesz tőle! rózsaszínben látom a világot, ha ez van rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Csibecsont

2012. december 27.

Egy illatmintán találkoztunk még anno a kedves középiskolámban. Egy ismeretlen lány teljesen véletlenül nyomta a kezembe. Amikor a mosdóban jártam, a kezem ügyébe akadt, és kíváncsiságom rögtön a csuklómra csalt egy cseppet. Nem is tudom másként leírni, nekem ez maga volt a szerelem. A legkedvesebb parfümöm még most is, hiába hogy sajnos már nem tudom használni, mert sokáig nem bírok elviselni egy parfümöt, nagyon hamar megunom, de őt egy teljes évig használtam, elfogyasztottam 150 ml-t belőle. Nekem ez maga a szerelem, a frissesség, a vidámság, a kedvesség illata. Imádom, és alig várom hogy elteljen még vagy 1-2 év, mert akkor biztosan újravásárolom majd. Ha megszagolom, szinte meg tudnám enni :D Bár szerencsére egyáltalán nem édes, inkább friss, citrusos, olyan mint egy mennyei gyümölcskoktél. Pezseg, átölel, energiával tölt fel, és egyszerűen csak imádom. :)

Update: Azt hiszem 1 éve fogyhatott el az előző üveg, és tudom nem rég írtam, hogy most unalmas... Sokat keresgéltem az elmúlt hónapokban, de hozzá hasonlóval sajnos nem találkoztam. Úgy tűnik nekem tényleg ő a Nagy Ő, hiába hogy egy adag tényleg csak 3-4 órán át tart. Nem találkoztam még hozzá hasonlóval, ami ennyire friss és citrusos, mégis nőies és romantikus. Nekem ő a tökély, és bár rengeteg parfümöm van mellette, mindig ott kell hogy legyen velem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

OOKakadu

2012. december 26.

Nagyon különleges és nőies illat. Már az üveg is jelzi, hogy egy finom nő lágy illatát rejti. Az első "szaglásra" friss, majd pár másodperc múlva érezni azt a nagyon különleges illatot, amiért annyira szeretem. Tartósság szempontjából nem túl jó, de még így is az egyik kedvenc tavaszi/nyári parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

stilusnaplo

2012. szeptember 2.

Friss, fiatalos, citrusos-rózsás, de valóban nem túl tartós illat. Ennek ellenére egyik nyári kedvencem. Hajra szoktam fújni, úgy egész nap tart. Számomra az az egyik nagy előnye, hogy farmeros-pólós és kosztümös szereléssel is megállja a helyét. 30+ fokban szinte csak ezután nyúlok reggelente. Általában nem szeretem az illatokat korhoz kötni, mert ez inkább egyéniség kérdése, de ezt az illatot én kifejezetten a nagyon fiatal - fiatal korosztályon tudom elképzelni. A tartóssága miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

kicsibubu

2012. augusztus 10.

Sikerült elég rendesen beleszeretnem a Lanvin illatokba. Egyszerűen jó érzés beleszagolni ebbe az illatba, mert van egy különös frissesség benne, ugyanakkor kicsit virágos is, ami számomra nyerő kombináció. Kellemesen tartós, nem az a nagyon erős amit sokan szeretnek, és ami nekem komoly fejfájásokat tud okozni, hanem, az a kis lenge illat, ami azért elég jól tart rajtam egész nap. Nem tudok dönteni, hogy ez, vagy a Bvlgari Omnia Crystalline az első, mindkettőt imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

berenyi.anna

2012. augusztus 6.

friss, ropogós,citrusos-rózsás, igazi rózsaszín illat. egyik nagy kedvencem, tartóssága nem az erőssége, max. 3-4 órán át érződik a bőrömön, de addig is kárpótol mindenért. Nyárra mindig akarok valami újdonságot, de újra és újra nála kötök ki, megunhatatlan, nagyon sok dicséretet kaptam már érte:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

momo

2011. augusztus 8.

Rózsaszín illat, ami egyáltalán nem tartós. Az egyik legillanósabb parfümöm. Sajnálom, hogy egy olyan nemes parfümgyártó, mint a Lanvin, nem ad a tartósságra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Citral
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lila színű.