Laponie

Ár:   €32   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Biofitt-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. április 29.

Ár:   €32
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Biofitt,

Ez a díjnyertes finn termék egy könnyű, gél állagú, tápláló krém

A növényi alapú glicerin és a nátrium-PCA felüdíti a szomjas bőrt, a zabliszt kolloid megakadályozza a vízveszteséget, míg a repce-, zab- és mákolaj táplálja, hidratálja és puhává varázsolja a bőrt.

Vegán termék, hozzáadott illatanyag nélkül, érzékeny bőrre.

Ár: -- , Eladó: Biofitt
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BlackRose101

2020. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet is, egészen bele bolondultam a svéd prémium, bőrápolási termékekbe! Vékony réteget képez a bőrön, szinte nem is érezni, hogy van rajtam, mégis teljes körűen táplál és hidratál. Szilikon-, triklozán, ásványolaj- és alkoholmentes termék, és egy egészen könnyed, géles állagú krémről van szó, ami valahogy mégis jóval táplálóbb azért, mint a hozzá hasonló géles hidratálók - nyilván ez a benne lévő természetes olajoknak (pl. zab és mákolaj) köszönhető. Zsíros, pattanásos vagy kombinált, esetleg mitesszeres bőrre nagyon tudom ajánlani, mert hidratál, feltölt, de nyugtat is, megszünteti a felszíni vízhiányt, mégis… kicsit többet is ad annál. Most nyárra tökéletes nekem a kombinált bőrömre, viszont télen a márka saját arcolajával turbózom fel, úgy, hogy egy-két cseppet belecseppentek ebbe a könnyed géles kis krémbe a kezemben és az ujjaimmal óvatosan elvegyítem. Csak úgy issza a bőröm, és másnap reggelre gyönyörű sima, egészséges és nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.