Egyéb

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kacca, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   10 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kétfázisú szemcsés olajos testradír sivatagi homokkal, tengeri sóval és argánolajjal, mely egyetlen lépésben hámlaszt és táplál. A csomagolás hagyományos kézműves marokkói technikával, egyenként készült, az üveg újra felhasználható vagy újratölthető.

Legfőbb hatóanyagok:

• Sivatagi homok a marokkói Szaharából. Finom szemcséi gyengéden felhevítik a bőrt.
  • Tengeri só: vérkeringést ösztönző hatású.
  • Argánolaj: hidratálja és táplálja a bőrt.

ofortuna

2020. december 9.

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem, ez volt az első alkalom. Nagyon szép a csomagolása. Szerintem jól radíroz és az én száraz bőrömnek nagyon jó, hogy olajos. Illatát imádom. Az ára sajnos nem az én árkategóriám, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

sabell

2019. szeptember 7.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog. Tesztelésre érkezett. Nekem nagyon tetszik az állaga, teszi a dolgát, mint testradír. Az olajossága külön bejön, a száraz bőrömnek szuper érzés. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Patricica11

2019. augusztus 6.

Nem összehasonlítható érzés ennek a terméknek a használata egy átlagos bőrradírhoz viszonyítva. Sokkal izgalmasabb, különlegesebb és egyben talán furcsább is. A homok és a só együtt szinte fájdalmasan durva, de miután az utóbbi elolvad már csak egy kellemes, meleg érzést hagy maga után. Én őszintén imádom ezt a terméket, de valóban inkább egy élménynek kiváló mintsem napi rendszeres használatra (és nem is hiszem persze hogy arra szánták). Az illata fantasztikus, frissítően citrusos nem pedig fűszeresen mandarinos, mégis lehet ez az illat jobban átjön majd egy téli napon mint most a nyári forróságban. Hálás vagyok hogy tesztelhettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

agiv

2019. augusztus 1.

Szintén tesztelésre kaptam. Finom mandarinos illata van, tényleg alaposan radíroz, viszont az én érzékeny bőröm kipirosodott tőle, nyilván a sótól, de ez hamar elmúlt.Össze kell rázni alaposan vagy keverni mielőtt felviszi az ember h homogén legyen. Nekem nagyon vastag zsíros érzetet hagyott utána a bőrömön. Összességében nem rossz termék, de az ára rettentő sok tekintve hogy nem sok alkalomra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

rekucccc

2019. július 31.

Nagyon megörültem, mikor csengetett a futár, és megláttam, hogy én is megkaptam tesztelésre, fogalmam sem volt róla, hogy a nyertesek közt vagyok:) Ez tényleg egy felső kategóriás bőrradír, gyönyörű üveggel és összetevőkkel. Erősen, alaposan radíroznak a homok szemcsék, én az ilyen testradírokat szeretem. Az illata nagyon finom és sokáig érződik, az olaj pedig érezhetően ápolja a bőröm. Összességében szerintem ez egy nagyon jó testradír, de iszonyat drága, ezért biztos, hogy nem fogom újra venni, de ajándéknak csodás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

grund

2019. július 31.

Szintén tesztelésre kaptam ezt a bőrradírt. Nagyon tetszik a megejtően egyszerű összetevőlista, fura módon mégis ez az, ami miatt nem venném meg ennyiért, hiszen olyan egyszerű lenne hasonlót keverni otthon :D
Nálam a használata nem okozott nagyobb koszt, mint bármelyik másik bőrradír, nem is rázom össze, csak belenyúlkálok zuhanyzás közben.
Amúgy szépen, alaposan radíroz, kicsit durva, de nincsenek benne karcos részek. A sok olaj nagyon jót tesz a bőrömnek, főleg, hogy általában lusta vagyok testápolót használni, bónusz, hogy ezután nem is kell. Az illata még a nap végén is érződik - kellemes citrusos egy icipici fáradt felhanggal, de a guerlain aqua allegoria mandarine basilic-jával tökéletes az összhang. A csomagolás nagyon szép, külön öröm, hogy nincs benne műanyag.
Csak az ára miatt négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Csak az ára miatt négy csillag.

bendi13

2019. július 27.

Nagyon megörültem, hogy én is a nyertesek között vagyok. Még sohasem használtam kétfázisú testradírt, főleg nem ilyen árkategóriából. Sajnos az én csomagomra a GLS nem vigyázott, így összetörött a kupak illesztése és sajnos nagyon sok olaj kifojt az üvegből. Szerencsére még így is maradt benne annyi, hogy ki tudjam próbálni rendesen :). A homokszemcsék eléggé durván, de alaposan radírozzák le az elhalt hámsejteket, miközben az először nagyon ragacsos és lemoshatatlannak tűnő olajos réteg beszívódik. Meg is lepődtem, hogy mennyire hidratáltá és puhává varázsolta a bőröm. Az illata nagyon tetszik, igazi tengerparti illata van. Én nagyon örülök, hogy kipróbálhattam egy ilyen szuper felsőkategóriás terméket. Egy hátránya van: nagyon összekoszolja a kádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Freesia

2019. július 19.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, ami egy szemet gyönyörködtető kis üvegcsében érkezett; biztos vagyok benne, hogy ha kiürül, ékszeres dobozként él majd tovább a pipereasztalomon :-) Viszont, ez a külső szépség egyben hátrányt is jelent: a szép kis üvegcséből nehéz kinyerni a testradírt, óvatos felrázás után -nehogy kicsússzon az üvegcse a kezemből- nyúlkálok bele 3 ujjal, próbálom összecsippenteni, a tenyerembe tenni az elegyet, s közben mindig attól félek, hogy összeolajozom a kis cuki bojtot a tetején. Bevallom, nem sok kétfázisú testradírhoz volt eddig szerencsém, így tulajdonképpen azt sem tudom, hogy jól használtam-e: zuhanyozás után beledörgöltem a bőrömbe az olajos elegyet, majd lezuhanyoztam magamról a szemcsés részeket, és nagyon óvatosan törölköztem, inkább leitattam magamról a vizet, hogy az olaj tudjon rajtam dolgozni. Az eredmény: csodálatosan illatozó olajosan fénylő bőr, melyet felpezsdített ez a kis kezelés. Az illat és a hatás hosszantartó, a legfinomabb citrusos parfümmel vetekszik. A praktikusság hiánya és az ára miatt 3-ast adnék, a kinézet, illat és hatás ötös. :-) Így kap egy erős négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

persephone

2019. július 16.

Nagyon örültem a nyereménynek, meglepődve konstatáltam, hogy ez valóban egy felsőkategóriás termék.

Pozitív: jó illat, sokáig érződő hatás, bársonyos bőr, tápláló hatás, szép csomagolás.

Negatív: nagyon összekoszolja a kádat, sok idő kitakarítani, és gyorsan fogy.

Nem az én árkategóriám sajnos, de nagy örömmel fogadnám ajándékba. Szerintem nagyon jó ajándékötlet a maga különlegességével és az elegáns csomagolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Negatív: nagyon összekoszolja a kádat, sok idő kitakarítani, és gyorsan fogy.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol