Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   8 g + 5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cattitude, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. október 18.

Kiszerelés:   8 g + 5 g
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Japán manikűr készlet, melynek használatával ápolt, fényes, erős körmöket varázsolhatunk magunknak otthon is.

cattitude

2017. augusztus 10.

szerettem volna egy teljes japán manikűr-készletet otthonra, de a P.Shine készletét meglehetősen drágának találtam, így körbenéztem aliexpressen. rágódtam egy kicsit, hogy megrendeljem-e, mert féltem, hogy olcsó húsnak híg a leve, de végül nagyon jól tettem, hogy megvettem :) a szállítás szupergyors volt, kevesebb, mint két hét alatt ideért. a készlet maga cuki, a csomagolás kicsit igénytelennek hat, de minden hiánytalanul megvolt a dobozban (reszelők, viasz, por, szarvasbőr). két hete próbáltam ki először és a változás nagyon látványos, a körmöm sokkal erősebb, fényesebb. ez a kis készlet biztos sokáig elég lesz, szóval szuperül megérte az árát. ha esetleg valaki kipróbálná otthon is a japán manikűrt, de drágállja a P.Shine készletet, nagyon tudom ajánlani ezt a készletet (időközben az is kiderült, hogy a Diamond Nails készlete is teljesen ugyanez, csak a papírdoboz színe/felirata más...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.