Egyéb

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   9,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, kínai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   9,3 g
Lelőhely:   Rossmann, kínai boltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A Limara ajakápoló megvédi az ajkakat a szél és hideg káros hatásaitól. Speciális formulájának köszönhetően intenzíven hidratálja és puhává varázsolja őket.

3 változatban kapható

Nora2155

2020. november 20.

Nekem is epres van, kb egy hónapja vásároltam és nagyon szeretem! Az illata nekem nagyon kellemes és tartós, az állaga is szuper, a csomagolása is. Eddig azt tapasztalom, hogy a hidratáló képessége is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

pinksunset

2020. július 23.

Én az epres változatot vettem, nagyon szeretem, jó illata van, szépen rendbe teszi a kiszáradt számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

palmiii

2019. május 5.

Nekem bevált, de nem a legtökéletesebb. Jól hidratál, viszont nagyon száraz ajkakon nem túl kellemes érzés. A vaníliás változata van meg. Finom az illata, az íze nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Nikolett9

2019. február 7.

Az ajkaim rettenetesen hamar kiszáradnak és szinte hetente kicserepesednek. Két kezemen nem tudnám megszámolni hány ajakápolót próbáltam már a Carmextől és eostól az olcsóbb ajakbalzsamokig, viszont egyik sem használt. Egyszer a Rossmann polcán megláttam, és megtetszett az eoshoz hasonló gömbölyű kiszerelése. Gondoltam egy próbát megér, így megvettem a lilát. Azt kell hogy mondjam, az eddigi legjobb ajakbalzsam amit használtam. Ha este felkenem, reggelre sima lesz a szám. Nem szívódik be rendesen, azonban nagyon jól ápol. Már a harmadikat használom és most először fordult elő velem, hogy kimozdult a helyéről, de ez csupán az én hibámból, mert leejtettem. Ár érték arányban is nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Dia98

2019. február 6.

Számomra megváltás volt a labello után. :) A használata után szép és puha marad az ajkam. A legjobb hatás érdekében ajánlom előtte az ajkak radírozását. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

hearteu

2018. december 11.

Szerintem ez a leggagyibb ajakápoló, amit valaha használtam. Maga az ajakápoló már néhány használat után elvált a műanyag résztől, így minden használatkor csúszkál az egész vazelin tömb. A talpa túl pici, megáll, de a legkisebb szellő is feldönti és folyton gurul le a polcról. Ezektől még talán el is tudnék tekinteni, de nem csinál semmit, kb mint halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

wildrose

2018. november 13.

A parfümmentes, ily módon illatmentes, sensitive változata kissé csúszós ajakápoló, nem is szívódik fel tökéletesen, de egész jól ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

fdorottya

2018. november 8.

Sensitive változata van meg. Illatmentes, áttetsző színű. Semmi extrát nem nyújt. Sima átlagos ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

bodagabi94

2018. április 11.

Nem a legjobb azok közül amiket eddig használtam, de az ár-érték aránya kiváló, és mindennapos ápolásra tökéletes. A vaníliásat és a lilát is megvettem, szerintem az előbbinek jóval kellemesebb az illata. Újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Nicolett022

2018. március 16.

Ha nincs kiszáradva a szám, akkor szinten tartásnak megfelel, olyan igazi táskába dobós kenegetős ajakápoló. Nyárra jó lesz ez, viszont annyira nem fogott meg sem illatra, sem hidratálásra, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0