Egyéb

Ár:   780 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Aradi96

2019. május 21.

Kicsit zsírosította a bőröm, de amúgy nem csinált vele semmit... Egy próbát megért ennyi pénzért :D És bár ezek után gondolkoztam, hogy kipróbáljam-e az aranybarna fedelű vitaminos változatot, nagyon jó döntés volt azt is kipróbálni, mert azt már szereti a bőröm. Könnyebben beszívja és ez kisebbíti a tág pórusaimat, plusz nekem még az illata is jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

ildiko9898

2017. november 7.

Nem vártam el sokat az árából adódóan de megbántam hogy megvettem. Pattanásosodásra hajlamosoknak nem ajánlom mert ront a helyzeten sőt nehezen is szívódik be a bőrbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

MsCsirke

2016. március 21.

Sziasztok! blackcat00616 kommentjére reagálva, nekem éppen hogy enyhén vízhiányos, de inkább normál és zsírosabb bőrre ajánlották az üzletben ahol, vettem. Igazából az ára és a minden-mentessége fogott meg!
Kombinált bőrtípusom van, hol száraz, hol zsíros, néha pattanásos is, viszont amióta ezt a terméket kipróbáltam, egyre kevesebb van, a krém körömvirág és C-vitamin tartalmának köszönhetően. (Persze nem szüntette meg teljesen, de ezt nem is vártam tőle! :) Viszont nagyon gyorsan és könnyedén beszívódik, utána nem ragad tőle a bőröm.
Kipróbáltam az éjszakai változatát is, amely valóban zsíros :) Nagy hidegekben, amikor nagyon kiszáradt a bőröm, illetve pakolásként szoktam alkalmazni, másnapra pihe-puhává lesz tőle a bőröm! Ár érték arányban a legjobb termékek amiket eddig próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

blackcat00616

2016. március 3.

Sziasztok. Minden Lipollis krémről azt olvastam, hogy nagyon zsíros. Ennek örültem is, mert extra száraz a bőröm és a sima éjszakai (nem nature) krémjét megvettem es használom, ami tényleg nagyon jó, ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Nature nappali arckremjet is. Az állaga tömörebb, mint a simanak. Sajnos csalódnom kellett. Cseppet sem zsíros, egyből beszívja a bőröm és nekem kevés. Zsíros bőrre tökéletes választás, de nekem sajnos nem :( Mattitja a kifenyesedett bőrt. Az összetevői nagyon tetszenek, az illata is kellemes. A krém amúgy szuper, merem ajánlani, de nekem hiper extra hidratálás kell (napi 0,5l-t iszom 10 éve, ezért durván száraz a bőröm)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Triethyl Citrate, Retinol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Collagen
Vitaminok: Tocopherol, Retinol, Ascorbic Acid

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

A CosIng szerint habképző, bőrkondícionáló, sűrűségszabályzó összetevő, ezen kívül a kozmetikai szerek átlátszóságának csökkentésére is használják.

Retinol a I v

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology