Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Lilly drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bacsotina9, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Lilly drogéria, online

Kontúrpaletta 2 árnyalattal az arc kontúrozásához és kiemeléséhez. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható színek, kezdőknek is ideális.

balankaa01

2019. június 25.

Kicsit meglepődtem, hogy ez fel van töltve az adatbázisba. 😂 Nekem a világosabb van meg, abban a barna hidegebb árnyalatú, tökéletes a kontúrozáshoz. Aura contouring ecsettel használom, szépen eldolgozható. A világosabbat a szemem alá meg a kontúrvonal alá teszem. Már kétszer vettem újra, szerintem ez mindent elmond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.