Luksja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

ct

2013. május 21.

Tulajdonképpen pont ugyanazt gondolom, amit az előttem hozzászóló. Nem volt drága, kb. 100 ft, semmi különöset nem tud, engem nem szárít, az illata pedig azé a régi fajta zöldalma szappané (aminek ugye semmi köze a zöldalmához).Jól tisztít, de az illata miatt szerintem nem veszem többször. Nem rossz, csak nem szeretem kifejezetten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

zs.hencsi

2012. október 8.

Nagyon olcsó és ahhoz képest jó szappan. Semmi különös, de nem rosszabb mint az ilyen árkategóriában található többi szappan. Teljesen átlagos. Sokféle illatban kapható, 1-2 van amelyik nekem nem tetszik. Szárítani annyira szárít, mint a többi szappan általában. Nekem ez a zöld alma illatú a kedvencen. Friss, tiszta illata van. A bőrön nem sokáig érezni, de maga a szappan nagyon jól illatozik. Akinek nagyon száraz a bőre, annak lehet, hogy nem a legjobb, bár nem tudom, de egyébként nem rossz. Mivel teljesen átlagos, 3-ast adnék, de ennek imádom az illatát, ezért 4-es. (Még ha nem is teljesen reális, mert a kedvenc Dove krémszappanomra is 4-est adtam, ami valóban egy nagyon jó szappan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.