Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Lidl, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Macadamia oil hajápoló szer helyreállítja és megfiatalítja haját.

nagybarbii

2020. április 9.

Nem ismertem ezt a márkát, bíztam benne, hogy jó lesz és nem csak pénzkidobás.
Megrendeltem a hajpakolást a samponnal együtt a Notino oldaláról .
Véleményem szerint nem ér semmit, nagyon száraz tőle az alapból egészséges, puha hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Nem ismertem ezt a márkát, bíztam benne, hogy jó lesz és nem csak pénzkidobás.
Megrendeltem a hajpakolást a samponnal együtt a Notino oldaláról .

Zuzupet

2018. november 6.

Szuper!Egészséges, fénylő hajad lesz ha ezt használod.Száraz,göndör hajra tökéletes választás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone