Egyéb

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   6 x 30 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2024. január 29.

Kiszerelés:   6 x 30 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A Bambiból ismert Toppancs nyuszi ihlette fürdőtabletta. Oldja fel egy kád forró vízben és élvezze, ahogy édes, vadvirágos aromájával megtölti a fürdőszobát. Praktikus, visszazárható tasakban."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gomoripetra

2024. január 24.

Imádom ezeket a fajta fürdőtermékeket, nekem lelki-testi feltöltődést jelent. Megláttam a drogériában és egyből le is vettem a polcról, mert már maga a csomagolás is teljesen megvett kilóra, irtó cuki. Az ára borsos volt, sajnos csalódás is lett számomra. Elsőnek, amikor egy tablettát tettem a kád vízbe, nem éreztem sem az illatát, se semmit. Beledobtam és nagyon pezsegni sem pezsgett, feloldódott a semmibe. Csúnyácska sárga színűre változott a víz és illata sem lett. Nem fürödtem még be ennyire fürdőbombával vagy tablettával sosem. Második fürdőzésre beledobtam a maradék összes nyuszit, lesz, ami lesz alapon, szintén nem történt csoda. Sajnálom, mert maga a tabletta is nagyon kis kedves volt a szívemnek, nagyon tetszett, de a beltartalom már nem. Kipróbáltam, örültem neki és tetszett volna, de legközelebb a márkától nem is fogok hasonló terméket sem választani, mert a minősége siralmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.