Maison Crivelli

Ár:   26 000 Ft és 60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Ár:   26 000 Ft és 60 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: cédrusfa, gyömbér, ilang-ilang, kardamom, kávé, mósusz, szantálfa

esztimaci

2020. november 2.

Végre eljutottam a Neroliba, és ott szagoltam ezt a parfümöt. Uniszexnek írják, szeretem és használok is uniszex parfümöket, de ez kifejezetten férfi illat.
Gondoltam veszek egy kis mintát a páromnak. Sajnos neki egyáltalán nem tetszett ez az illat. Gondoltam majd én elhasználom.
Munkába való indulás elött bekentem a két csuklómat vele. Kb 20perc múlva mire beértem munkába,sehol sem találtam a csuklómon az illatból, de még egy kis lepárlását sem.
Nem értem, hogyan mernek 60valahány ezer forintot elkérni ezért a parfümnek nem nevezhető valamiért!!! Tartóssága egyenlő a nullával.
Sokkal tartósabb, izgalmasabb parfümöket lehet vásárolni kis pénzért....nem a Neroliban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

laracroft

2019. október 6.

Rajtam kifejezetten maszkulin illattá alakul, de ez semmit nem jelent, tekintvén, hogy az én bőrömön az uniszex illatok 90%-a kifejezetten férfias arcát mutatja. Meleg, fűszeres szantál, egyszerre pikáns és megnyugtatóan édeskés. Hatósugara brutális, tartóssága 6-8 óra, ami ha azt nézem, hogy mindig csak egy cseppet löttyintettem magamra a Nerolis mintámból, akkor nagyon jónak számít.
Megadom neki az 5 csillagot, mert szerintem egy férfin ez telitalálat, alig tudom abbahagyni az alkarom szaglászását, annyira tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.