Egyéb

Ár:   59 300 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   59 300 Ft

Cecile Zarokian 2012-es, kábítóan megnyugtató és fenségesen hipnotikus alkotása.

Illatjegyek: elemi, rózsabors, kömény, tömjén, geránium, paliszander rózsafa, kardamom, török rózsa, fahéj, gyömbér, cédrus, szantálfa, borostyán, vanília, pézsma, fehér dohány, labdanum, pacsuli, tonkabab

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. augusztus 24.

Igen, nekem pl. Télen vettem kis mennyiséget, és az elemi annyira jól jött egy ilyen stresszes időszak közepén, hogy napokig szagolgattam (és mivel kiszagoltam azt a néhány milit, kénytelen voltam venni egy egész üveggel). A rózsa nekem csak másnap érződik és nem annyira intenzív. Inkább a fenyőgyanta szerű rendkívül megnyugtató, kimondhatatlanul csodálatos állapotot eredményező ájer az amitől elaléltam. Nyáron módjával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Agnesanna

2019. május 20.

Ezt a Majda Bekkali Mon Nom est Rouge –t az összetevőlista alapján rendeltem, hiszen oly sok nagyszerű dologból lett megalkotva.
Úgy gondoltam, ez csak jó lehet.
Az első felfújás után azonban jött a feketeleves.
Rajtam ez a parfüm olyan tombolásba kezdett, hogy egy órán át képtelen voltam közelről megszimatolni, mert szinte az agyamig kúszott fel az illat.
Mit kúszott, inkább beledöfött, mint egy tőr.
Még 2 és fél óra múlva is lehengerlő volt. A körülöttem ülők megkértek rá, hogy ne nagyon hadonásszak a kezemmel, mert leszédülnek a székről.
Szóval rajtam brutál lett. (És ez csak egy fújás, sőt, inkább csak egy kis pisszentés volt.)
Órákon át nem enyhült és nem jöttek elő egyenként a jegyek, csak ezt az erős összetett illatot éreztem.
De a ruhámon két nap után elviselhetőnek és hordhatónak tűnt. :)
Remélem másnak pozitívabb élménye volt vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

Úgy gondoltam, ez csak jó lehet.
Az első felfújás után azonban jött a feketeleves.
Mit kúszott, inkább beledöfött, mint egy tőr.
De a ruhámon két nap után elviselhetőnek és hordhatónak tűnt. :)
Remélem másnak pozitívabb élménye volt vele!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Citronellol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.