Egyéb

Ár:   51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2021. június 28.

Ár:   51 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegyek: kardamom, bors

Szívjegyek: sáfrány, meleg tej

Bázisjegyek: ausztrál szantál, cédrus, pézsma

Map Of The Heart Gold Heart V.4 gyári illatminta
Ár: 1.000,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)
Map Of The Heart Gold Heart V.4 fújósok
Ár: 5 ml 3.000 Ft / 10 ml 5.800 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

LocseiZsuzsanna

2021. január 6.

Érdekes, semmihez sem hasonlítható! Vagyis de, egy régi Issey Miyake illatra, a Le Feu-ra és a Ligth verzióra hasonlít szerintem is és a frg. -án véleményezők szerint is. A forró tej jegyért egyszerűen megőrülök!!! Van egy csodálatos evolúciója. Rögtön az elején a papíruszt érzem borssal mintha egy icipici citrust is kiéreznék benne. Később feltűnik a meleg tej jegy és a kardamom. A friss érzetű sáfrány akkor kezd bejönni amikor a kardamom csendesül, majd a leszáradás egy édes-meleg tejben fürdőző sárfány marad lehelletnyi kardamommal! Olyan finom, hogy szinte ehető, a számban a nyál is összefut! Nem csalódtam, pont erre számítottam a leírások alapján. Szerintem egyáltalán nem férfias!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

zsazsi1

2020. január 17.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé - ezúton is köszönöm a kedves eladóak :-)
Izgalmas, fűszeres kezdés után - a borsot mindenesetre kiérzem belőle, a többit annyira nem tudnám elemezni - erős, édeskés, tömény gumiszaggá lesz rajtam. Autógumisműhelyben tudom ezt a szagot elképzelni, vagy a lufikon. Leszáradáskor finomodik, de a lufiszag ott játszik a háttérben. Hát... érdekes. Talán férfiakhoz jobban illik, én nem riadok vissza az unisex illatoktól de ezt nőn (magamon) elképzelni nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé - ezúton is köszönöm a kedves eladóak :-)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, D-Limonene, Cinnamal, Anise Alcohol, Farnesol, Citronellol, Geraniol, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.