Egyéb

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Óriási adag hyaluron savat, bio borágó olajat és acmella kivonatot tartalmaz, melyek segítségével arcunk üdévé varázsolható. Apró ráncaink, szarkalábaink eltünnek,mélyebb ráncok is feltöltődnek alkalmazása során. Kellemes bársonyos érzés amikor felkened és pillanatok alatt felszívódik,így használható smink alá is.Nagyon fontos megemlíteni hogy ez az első termékünk ami a legforróbb napokon is segíthet bőrünk ápolásában,hiszen megfelelő fényvédelemmel rendelkezik. A legcsodálatosabb azonban mégis csak az, hogy mindezt úgy értük el hogy nem alkalmaztunk káros anyagokat, parabéneket,fémszármazékokat.

Nem tartalmaznak tartósítószert, nagyon fontos, hogy a krém mindig hűvös,száraz helyen legyen tárolva. Így női táskában vagy meleg fürdőszobában NEM, inkább hűtőszekrényben tartsuk őket!

tomkogy

2016. július 10.

Néhány hete szereztem be a Nyíregyházi Kosáron keresztül. Ez egy közösség, ahol helyi termelők áruit, termékeit lehet online megrendelni és lehetőség van a személyes átvételre. Ott láttam a készítő hölgy termékeit, és vettem meg egy szappanját. Akkor döntöttem el, hogy a krémeit is kipróbálom, ott volt lehetőségem kipróbálni egy krémet. Erre a könnyű szérumszerű krémre esett a választásom, ami pillanatok alatt felszívódik, semmilyen bevonatot nem hagy a bőrön, de mégis selymes, kisimult bőrt eredményez. Első alkalommal néhány másodperc után megsimítottam az arcomat, mert úgy megszoktam, hogy az Alverde és más krémek nehezen szívódnak fel, hogy egy pillanatig elgondolkodtam, egyáltalán bekentem-e? Viszont a bőröm tapintása és hidratáltsága nagyon meggyőző, azonnal lehet rá sminkelni. Illata nincs, inkább picit gyógynövényes szagnak nevezném, ami egyáltalán nem zavaró, és az a pici is hamar elillan.
Ritkán adok ki ennyi pénzt egy krémért, és kifejezetten a natúr krémeket keresem. Kíváncsi voltam a hatására, és egyáltalán nem bántam meg, bárkinek ajánlom, érdemes kipróbálni, beszerezhető online.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Squalane eo 1 0

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.