Maria Åkerberg

Ár:   2400 Ft és 7500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bananfa, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   2400 Ft és 7500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fényvédő olaj amely arcra és testre egyaránt használható. Óvja a bőrt a hideg és meleg időjárástól, és a nap káros sugaraitól.

bananfa

2019. február 16.

Ezt a cuccot nevezem en "must have"-nek. Maria Åkerbergtöl sokfele kencet probaltam mar es altalaban veve nagyon jonak talaltam öket. Am ez a napvedö olaj viszi a primet. A 30 ml-es kiszerelesu több honapig, megkockaztatom több mint fel evig eleg, kizarolag arcra hasznalva. Leginkabb, ha hozzakevered kremhez, vagy fenyvedöhöz. Bar szegyen, nem szegyen en meg a nyari honapokban is volt, hogy csak ezt raktam fel fenyvedö gyanant es megsem foltosodtam, vagy egtem le napközben. A t.dioxid es a növenyi olajok, esszenciak fenyvedö faktora itt is megteszi hatasat es tenyleg, de tenyleg csak egy leheletnyit vilagosit. Van ugy, hogy ezt is, mint mas napvedö termeket öszekutyulom egy kis termeszetes, folyekony alapozoval, vagy a beszivodast követöen (amire 15 perc elteltevel sztem ra lehet segiteni egy kis papirzsepis felitatassal) fenyvedö puderalapozot hasznalok. Enyhe, egeszseges fenyt ad az arcnak. Nalam nem kepzett pattanasokat sem. Nem ereztem soha azt, amit mas napvedö termekeknel gyakran, hogy elneheziti zsirositja az arcbörömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Citral

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.