mary-kateandashley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deminem, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Stílusos és könnyed illat, a nyári gyümölcsök és virágok tökéletes harmóniája, mely a homokos, napsütötte strandokat idézi fel!

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Különleges illata van. Testpermethez képest sokáig érződik a bőrön/ ruhán. Viszont sokat nem szeretek belőle fújni magamra, mert akkor kellemetlen az illata. De amúgy nagyon megérte! : ))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

cslb

2013. augusztus 30.

uhh basszus... én ezt nagyon szerettem!! be kell megint szereznem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

uhh basszus... én ezt nagyon szerettem!! be kell megint szereznem :)

SanTessa

2013. augusztus 25.

Nyaranta használtam parfüm helyett, imádtam, de sajnos már én sem találom sehol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

sabrirory

2013. július 2.

Nekem rózsaszín volt (kb. 3x vettem), és imádtam, de már nem találok sehol belőle :( Nagyon sokáig elég volt és az illata kellemes volt, annyira szeretnék belőle még 1-et!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

profectuscat

2013. július 1.

én IMÁDTAM! Sajnos már 4 éve nem találom meg sehol sem :(
állítólag a rossmannban szokott lenni(?), de még ott se láttam...
ha valaki tudja, hogy még douglassben esetleg előfordul-e a nyáron?! az szóljon!
emailem: szabolillajjj@gmail.com

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

én IMÁDTAM! Sajnos már 4 éve nem találom meg sehol sem :(
állítólag a rossmannban szokott lenni(?), de még ott se láttam...
emailem: szabolillajjj@gmail.com

terke29

2013. április 29.

Még tavaj elött vettem meg mindkettőt(pink és kék)a Douglas-ban azt hiszem tán 200-250ft-ért...A kék annyira tetszett,hogy a kölnit is megvettem belőle.Finom friss illat,kis tavaszi-nyári semmiség,de nagyon jó.Én a testpermeteket nyáron mindíg a hűtőben tartom,és indulás elött veszem csak ki.Hogy meglegyen az illúzió:Ez frissít.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

marcsi1233

2013. április 4.

Ár/érték kategória nyertes nálam: fiatalos, elég tartós és isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.

Ár/érték kategória nyertes nálam: fiatalos, elég tartós és isteni az illata!

Bihter85

2013. március 27.

Többet is elhasználtam, nekem nagyon bejött! Viszont régóta sehol nem látom :(
A rózsaszín fele ennyire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Többet is elhasználtam, nekem nagyon bejött! Viszont régóta sehol nem látom :(
A rózsaszín fele ennyire sem jó.

Pampilla

2013. január 7.

Nem túl tartós,de mivel testpermet,nem is az a dolga hogy hosszan fennmaradjon.Imádtam,mert nem túl édes,igazi friss nyári illat.A rózsaszínt meg barátnőmnek vettem meg,hozzá az jobban illett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

Linda0222

2012. december 17.

Akciósan vettem, nagyon megérte, csak kár h már elfogyott:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Akciósan vettem, nagyon megérte, csak kár h már elfogyott:(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.