Mavala

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boxa, Módosítva: 2016. november 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Beszívódó körömerősítő folyadék, mely meggátolja a körmök beszakadását, réteges töredezését. Megakadályozza, hogy a köröm letörjön vagy behasadjon és erősíti a gyenge körmöt. Alapozólakként is használható.

Heti egyszeri használatával azonnali eredmény érhető el.

jankah

2020. január 28.

Rétegesen töredezett fel a körmöm és gyengék is voltak, sose tudtam megnövelni, de mióta ezt használom erős nagy körmeim vannak. Ha elfelejtem használni több hétig vagy ritkábban használom, érezhetően gyengülnek, de így is meg tudom növeszteni őket. Nekem abszolút kedvenc és sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Jules

2019. március 28.

Az benne a szimpatikus, hogy beszívódik, és úgy erősíti a körmöket az általam ismert összes többi körömerősítővel szemben, amik inkább körömlakk jellegűek. Azok nekem nem is használtak soha. Néha csúnya lemezes körömfelválás jelentkezik nálam, olyankor használom ezt, hatásos. Itthon már nem kapható, külföldről rendeltem legutóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

xixi

2016. augusztus 10.

Egy tipikus formaldehides körömlemez keményítő lakk, tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Egy tipikus formaldehides körömlemez keményítő lakk, tökéletesen működik.

Bildiko78

2016. augusztus 10.

Nagyon szuper körömerősítő, gyógyszertárban ajánlották. Akkor szoktam elővenni, mikor lemezesen törik a körmöm. Ilyenkor kúraszerűen használom és nemcsak megállítja a további töredezést, hanem érezhetően keményebbek lesznek a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Hédi

2013. november 23.

Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a körömerösitövel! Pontosan azt kaptam, amit a termékleirásban lehet olvasni. Viszont nem heti 2szer, hanem napi kétszer használtam, és ettöl kb a második héttöl iszonyúan erös, beton keménységü 2 centis körmeim nöttek! Kicsit kékesre szinezte a körmömet ez a mennyiség, de a lakk alatt nem látszott. Pár éve nem használom, és rövid, töredezö, behasadozóak a körmeim újra. Most ismét elkezdem használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.