Egyéb

Ár:   £5.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Superdrug, online (külföld)   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cherrybomb4, Módosítva: 2020. június 18.

Ár:   £5.99
Lelőhely:   Superdrug, online (külföld)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A speciálisan kifejlesztett szérum magas hatékonyságú, bőrtónust javító niacinamidot tartalmaz. A könnyű formulában megtalálható a cink-glükonát is, amely amellett, hogy célzottan tisztítja a szennyeződéseket, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt és csökkenti a zsírosan fénylő hatást. 10% niacinamidot és 1,5% cinket tartalmaz.

Normál bőr esetén heti 2-3, érzékeny bőr esetén maximum heti 2 használat ajánlott.

cherrybomb4

2020. június 17.

Az első (és eddig egyetlen) kifejezetten niacinamidos szérum, amit próbáltam. Szerintem javított a bőrképemen, bár minden nap nem merem használni, mert néha egy picit kipirosodok tőle, bár ezt nem feltétlenül nevezném irritációnak, mert ez pár másodperc alatt elmúlik. Ha elfogy, szerintem kipróbálom egy másik márka nia-szérumát, de nem rossz kis termék, kevésbé zsírosodik az arcom, amióta használom. Nehéz mérlegelni a hatását a mindennapos, csodás Purito Centella szérum mellett (amiben szintén van nia), de látok különbséget azokon a reggeleken, miután ezt is használtam. Dekoltázs környékén a múltkor picit kipattogtam, és egy éjszaka alatt szinte teljesen rendbe tette a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide