Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, kínai üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valakiii, Módosítva: 2018. szeptember 9.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   fodrászkellékes, kínai üzletek

Petravagyok

2018. szeptember 8.

Csabitanak a szep szinu, jo aru palettak, de ne doljetek be ti is. Penzkidobas. Se pigmentaltsag, se tartossag, se semmi ami kellene h legyen. Szemhelypuderek szegyene szegeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Susie0011

2018. május 21.

egyáltalán nem tartós pereg, porzik, nem elég pigmentált..
nem szerettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

egyáltalán nem tartós pereg, porzik, nem elég pigmentált..
nem szerettem meg

ildi98

2016. november 11.

Jó a csomagolás, elég masszív, még tükör is van benne. Pont jó egy-egy színnek a mennyisége, mivel nem hasznalok nagyon sűrűn szemhélypúdert, nem is kell sok. Kicsit porol, de 750forintért bele fér. Egyébként jól pigmentáltak a színek, passzolnak egymáshoz és a helyükön maradnak a nap végére is. Összességében elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

nagy.nikike

2015. augusztus 12.

Nekem is a képen szereplő paletta van meg. A csomagolása vállalható elég masszív, jól záródik és nincs olyan gagyi hatása minz az árkategóriájában lévő Lora és Miss Rose termékeknek. Nem ez az első palettám a márkától, mindet szeretem/szerettem, de ez áll eddig legközelebb az ízlésemhez. Gyönyörű fényes natúr színek vannak benne, nagyon pigmentáltak, jól satírozhatók és alap nèlkül is tartósak. Az ára 650ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

valakiii

2014. április 23.

imadom! termeszetes szinei vannak,jol pigmentalt,800Ft ert imadooooom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

imadom! termeszetes szinei vannak,jol pigmentalt,800Ft ert imadooooom!

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.