Egyéb

Ár:   159 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   7SCENTS parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 20.

Ár:   159 000 Ft
Lelőhely:   7SCENTS parfüméria

Fejjegyek: kén, feketeribizli, sáfrány

Szívjegyek: írisz, cypriol, fumencens

Alapjegyek: cashmeran, guaiacfa, jávai vetiver, fekete ámbra

Extrait de Parfum 35%

Tiziana

2021. február 13.

Már a látványba bele kell szeretni! Ahogy végigfutott a szemem a Mendittorosa
kollekcióján,azonnal ezért az üvegért nyúltam.Hihetetlen a parfüm színe, ilyen gyönyörű
zöld nincs is! Az a két kis szobor, a kékes oxidációval,középen az alkímista olvasztótégely,
és az üvegben,(ami súlyos és nemes) ott lapul egy kis aranyrög, mint egy ici-pici embrió.
A látvány tehát fenséges,gondoltam megosztó és férfias lesz, talán különös is az én ízlésemnek.
Vártam a ként az elején, de nem csapott meg semmilyen fura kémiai laboratórium szag.
Lehet hogy lemaradtam róla, de akkor villámgyorsan tűnt el.
A többi pedig legnagyobb meglepetésemre sem nem férfias,sem nem kihívás.
Egy ultra elegáns, édesen induló fás-gyantás alapú, krémesen lágy írisz,ami mellett később
leginkább a vetivert érzem.
A krémesség a kulcsszó, mintha parfüm-krém lenne és nem alkoholos tinktúra.
Eszembe jutott MFK: BR 540-je. Valahol az is egy alkímista történet parfümben elbeszélve.
Szerintem az a sikerültebb, jobban a határokat feszegető,kicsit megosztó, az embereket
még mindig foglalkoztató illat.Az Athanor nem ilyen.
Többet vártam tőle,de főleg mást,valami nagyon egyedit, formabontót, amivel meg kell küzdeni
mint az alkímistáknak, az alkímiával.
Az ára fent látható....háát, nem tudom. Minta ebből is van,kifizethető árban.
Kíváncsi vagyok, vajon másoknak mást mond-e ez az illat, ha kipróbálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Már a látványba bele kell szeretni! Ahogy végigfutott a szemem a Mendittorosa
Lehet hogy lemaradtam róla, de akkor villámgyorsan tűnt el.
A többi pedig legnagyobb meglepetésemre sem nem férfias,sem nem kihívás.
leginkább a vetivert érzem.
A krémesség a kulcsszó, mintha parfüm-krém lenne és nem alkoholos tinktúra.
még mindig foglalkoztató illat.Az Athanor nem ilyen.
mint az alkímistáknak, az alkímiával.
Az ára fent látható....háát, nem tudom. Minta ebből is van,kifizethető árban.
Kíváncsi vagyok, vajon másoknak mást mond-e ez az illat, ha kipróbálták.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.