Egyéb

Ár:   66 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   66 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Illatjegyek: Olasz bergamot, mandarin aldehid, levendula, jázmin, nárcisz, rózsa, piros gyümölcsök (fekete ribizli, málna, gránátalma), pacsuli, szantálfa, méhviasz, ambra fa, fehér pézsma, hyraceum (arany kő)

Ár: 5 ml = 3.500,-/10 ml = 6.000,- , Eladó: VEGICE
Állapot: Fújósok kiadók , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, személyes átvétel
Ár: 2600 ft p.val , Eladó: Lina6
Állapot: 5/4 ml, Helyszín: St, fizetés: Banki ut

lazolkov

2019. október 30.

Az ősi kultúrák rituáléi, évszázados mítoszok, szimbólumok, vallások egy mély és gazdag kompozícióban. A nárcisz tündöklése olyan, mint egy csupor gazdag arany nektár, amit az érzelmek vörös robbanása követ. Az idő lepárlása, az örök napfelkelte, állati sikolyok. A Rituale a mindennapi rituáléink illatosított áldása, akár a bőrödre suttogott imák rezonálása. Gondoskodó, körülölelő balzsam. Ez a belső templomod. A parfümök általában követik a szelet, míg a Rituale a széllel szemben megy. Jön, és soha el nem megy. Áld a napot, hozz létre egy saját rituálét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

aranybarack

2019. július 19.

Szerelem! Nekem ez első szippantásra üvegesben kell kategória lett sajna - az ára miatt sajna, de hát ilyen a szerelem, efféle apró részletekre, problémákra fittyet hány... 😁 Tökéletes, addiktív, gyönyörű, mély, hosszan kísérő édes illat. Miért szerelem? Fogalmam sincs, mit tud, amit más parfümök nem. Ha két illatjegyet kiemelek, ami domináns benne, az a méhviasz mézes illata és a piros gyümölcsök. Szeretem ezeket a piros bogyókat, pl. Elie Saab Le Parfum In White, Guerlain Insolence EDP, meg az édes mézet, pl. JPG Scandal, vagy niche vonalon Intense Boadicea, ismerős, kellemes, komfortos magamon. De ez nem magyarázat, csak az első tetszésre, az addikcióra nem. Talán egy apró nüansz, hogy ez nem méz, hanem méhviasz, és felfújástól eltűnésig mindvégig megmarad, méznél sarkosabb, egyben megosztóbb jegy lehet. Rajtam ez a parfüm elegáns, mert szépen kiegyensúlyozott (valami díjat is nyert mellesleg), emellett komfortos, mint egy testápoló, továbbá egy csipetnyi erotikával fűszerezett. Nem simán csajos, vagy nőies, vagy csábító, hanem önazonos. És biztos vagyok benne, hogy ezt más is érzi, a kedvesem mindenképpen. ❤️
Ui- PDM Sedbury is ezt a kategóriát hozza rajtam, és mindkettő egyfújásos! Illatjegyeikben nem hasonlók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Emli70

2019. április 12.

Szóval most ő az én csodaszerem. Két hete csak hogy ismerem, de mindennap kerül rám belőle. Vagy reggel vagy este. De kell mindig.
A nevében minden benne van, de ne arra a mindennapos rituáléra gondoljatok, hogy felkelek, kávét iszom, zuhanyzom, lefekvés előtt fogmosás. Ez teljesen más. Kettős érzés van bennem.
Ez fajta rituálé démonian erős és brutális, mint az ókori időkben a szájmegnyitás szertartása. A múmiák életre keltéséhez a varázsló vagy pap mágikus szertartást végzett. Az akkor élők számára a múmia olyan volt, mint egy értékes edény, melybe az istenek új életerőt öntenek, amikor majd eljön az idő.
És egy szép szokás is eszembe jut, mint amikor a vőlegény az ifjú feleségét felemeli és átviszi az ajtó küszöbön. Izgalmas, szexi.
Csodálatos és lehengerlő, hosszantartó illat. Most ő az első számú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

Csodálatos és lehengerlő, hosszantartó illat. Most ő az első számú.