Egyéb

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 20.

Ár:   100 000 Ft

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: menta, rózsa oxid, rózsa infúzió, aldehid C12MNA, muskátli, indonéz pacsuli, tölgymoha, cédrus

Ár: 5 ml: 5000, 10 ml: 8000 Ft + pk , Eladó: Zsb6212
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tiziana

2021. február 6.

Tehetség: erre a névre azonnal felkaptam a fejem mert érdekelt vagyok benne,
én is velük foglalkozom.
a Történet: Stefania Squeglia, szeretett rózsáin látta hogy kissé erőtlenek,
mintha valamilyen betegségben szenvednének.
Hirtelen ötlettel mentaleveleket szórt köréjük, és
boldogan vette észre hogy a mentától a rózsák feléledtek,szinte újjászülettek.
Ekkor fogant meg a gondolat, hogy parfümben fogalmazza meg a természet csodálatos
tehetségét a túléléshez, az öngyógyításhoz.
Menta és rózsa: könnyed rózsavíz jellegű, de az idő elteltével hidegebbé válik, szinte fémesen
hűvös lesz.
Valahonnan már ismerem ezt a fajta rózsa illatot, egyáltalán nem hat újdonságnak.
A végén a szúróssága már-már zavaró, és kezdem nem szeretni.Végül le is mostam,
mert kicsit émelyegni kezdtem tőle.
Az ára jelenleg már 125 ezer.Giga erős, mégis az illat mint kreáció, vagy az egyedisége
alapján,nagyon távol áll ettől az árkategóriától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Tehetség: erre a névre azonnal felkaptam a fejem mert érdekelt vagyok benne,
én is velük foglalkozom.
a Történet: Stefania Squeglia, szeretett rózsáin látta hogy kissé erőtlenek,
mintha valamilyen betegségben szenvednének.
Hirtelen ötlettel mentaleveleket szórt köréjük, és
boldogan vette észre hogy a mentától a rózsák feléledtek,szinte újjászülettek.
tehetségét a túléléshez, az öngyógyításhoz.
hűvös lesz.
A végén a szúróssága már-már zavaró, és kezdem nem szeretni.Végül le is mostam,
mert kicsit émelyegni kezdtem tőle.
alapján,nagyon távol áll ettől az árkategóriától.

lazolkov

2020. február 5.

A menta aroma-anyagainak örvénylő felhőjében fogant törékeny rózsa irizáló illata, muskátlival és tölgymohával, egy boldog és harmonikus ölelésben. Egyedülálló történet egy félénken hamvas, de határozott rózsabokorról, aki átlátszóan tükröződő mentafelhőn keresztül bontja ki nedves lombozatát és hűvös szirmait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Eugenol, Linalool