Mexx

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: bazsarózsa, gyömbérvirág, feketeribizli, körömvirág, frézia, sárgabarack, körte, licsi, lótuszvirág, cédrus, szantálfa, ámbra, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.

lacrymosa88

2022. augusztus 11.

Ma illatoltam egy drogériában. Mugler Alien-jének alacsony költségvetésű hasonmása. Nem rossz, tartós is, akinek túl drága és tömény a Mugler parfüm, ez a változat biztos tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Viktoria_fks

2021. december 8.

Anyukám használja rendszeresen, nekem túl "fura" illata van.
Viszont ő imádja. A mexx-ek közül talán ez a legjobb és legtartósabb. Pár ezer forintért hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Anyukám használja rendszeresen, nekem túl "fura" illata van.

bnory

2021. június 14.

Az összetevőit olvasva igazi csodaillatnak kellene lennie, de én a körömvirágon kívül alig ha érzek benne bármi mást... Emiatt meg határozottan 80+os illat számomra. A nagyi tégelyes körömvirág krémje jut róla eszembe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

SAE1980

2021. május 12.

Szerintem a Mexx-ek közül ez az egyetlen jól sikerült parfüm. Mármint illatát tekintve , mert sajnos - árához kèpest- nem valami tartós.De amíg èrződik, sokan dícsèrik 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

széna

2021. február 11.

Füstös, púderes, szexi illat. Nagyon kellemes viselet ősszel/télen. Ebben az árkategóriában nem várható el, hogy napokig tartson, 2-3 óránként újra is kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Erikaaida

2020. november 11.

Kezdem visszatérni az olcsóbb árkategóriájú parfümökhöz, mert sok drága parfüm okozott csalódást.
Ez az illat egyszerű, kellemes, nem túl virágos, nem túl gyümölcsös, nem egy bonyolult alkotás, mégis tetszik. Lehetne tartósabb és erőteljesebb. Az egyik drogériában árulják edp változatban, de az 2x annyiba kerül. Nem akartam egy Mexx parfümért annyit kiadni, nem tudom tényleg tud e annyit, hogy megérje az árát. Még meggondolom. Mindenesetre ígéretes, szerintem minden évszakban viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

DianaS

2019. december 8.

Mi történt? Régen oda és vissza voltam ezért az illatért és most hogy végre hozzá jutottam..valami változott vagy csak az orrom? Valóban kissé alkoholos illat, persze most is fellelem benne a jó kis füstösséget de nem annyira, valahogy nem az igazi. Azt tudom hogy egy időben alig lehetett hozzá jutni én előtte próbálgattam, úgy érzem az összetétel módosulhatott. A tartóssága átlagos, gyengécske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

RitaJudit

2019. október 19.

Őszre vettem féláras akcióban. Az illata nagyon tetszik, de nem olyan tartós, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Audry1

2019. szeptember 17.

Rég vettem már ilyet, pedig régen ez is a top 10 parfümöm között szerepelt a polcon! Mai napig nagyon szeretem, árilag meg olcsóbb, mint más márkájú parfümök. Találkoztam már maradandóbb parfümmel is, de külön pozitívum, hogy a kialakítása kedvező, ha magunkkal akarjuk cipelni. Ebben az árkategóriában egy teljesen jó parfüm, de a tartóssága miatt 4 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bubu1983

2019. május 1.

Végre megint gyártják!!!Kb 7éve volt egy ilyenem,imádtam de annyira sajnáltam elhasználni,hisz nem volt olcsó én meg csóró voltam,hogy végül kb 5év alatt megromlott...mire újra vettem volna kivonták... De most újra van és be is szereztem egyet 😁 Hatalmas SZERELEM!!!!Reggel 7-kor fújtam magamra és még este 7-kor is illatoztam <3 Betárazok belöle az tutti,mégegyszer nem fogyhat el 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.