Best of Beauty 2019

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: bazsarózsa, gyömbérvirág, feketeribizli, körömvirág, frézia, sárgabarack, körte, licsi, lótuszvirág, cédrus, szantálfa, ámbra, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: Eladó/Csere , Eladó: Babaeni
Állapot: 50/48 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Postán maradóra
Bubu1983

2019. május 1.

Végre megint gyártják!!!Kb 7éve volt egy ilyenem,imádtam de annyira sajnáltam elhasználni,hisz nem volt olcsó én meg csóró voltam,hogy végül kb 5év alatt megromlott...mire újra vettem volna kivonták... De most újra van és be is szereztem egyet 😁 Hatalmas SZERELEM!!!!Reggel 7-kor fújtam magamra és még este 7-kor is illatoztam <3 Betárazok belöle az tutti,mégegyszer nem fogyhat el 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Györgyusz

2018. december 19.

Huu meddig vártam h. legyen rá pénzem :)) Egyetemen használtam.
Nem olyan rég rendeltem egyet a fly high-ból is utána, annyira kedvem volt nosztalgiázni. Most télen ez a black sztem nagyon kellemes az orrnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Huu meddig vártam h. legyen rá pénzem :)) Egyetemen használtam.

CataKatinka

2018. március 19.

Nagyon szerettem.Ez egy tipikus éjszakai illat .Buliba tökéletes. Mivel kifutó cucc ìgy betáraztam 2 üveggel. Nem annyira tartós,DE nem baj mert nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

FrostJaina

2017. október 31.

Sajnos nem tartós, de nagyon finom puderes füstös mely illata van, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Carrie

2017. július 22.

Nem szeretem. Próbálkoztam vele, de van benne egy zavaró, karcos felhang számomra, amit végig érzek amikor ezt használom. Még jó, hogy csak 15 ml-esem van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

hmanita1989

2017. július 11.

Esztétikus külcsín, finom illat, árban tökéletes., tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Esztétikus külcsín, finom illat, árban tökéletes., tartós.

Vizililiom

2017. április 7.

Hol tetszett magamon, hol nem, 15 ml-esem volt belőle, végül úgy váltunk el (elfogyott), hogy tetszett, de összességében nem érzem különlegesnek, olyan "hűűű-de-jó" illatnak. Lehet, hogy a körömvirág szólt bele a mi kettőnk kapcsolatába, sajnos az ő illatát nagyon nem szeretem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Luna1024

2017. március 18.

Állítom, hogy Dm-Rossmann viszonylatban ez az egyik legjobb illat! :)
A megannyi összetevő közül az elején a legtöbbet érezni, és szerintem egy nagyon különleges illategyveleget alkotnak. Később lecsillapszik az illat, és csak a sárgabarack-lótuszvirág-cédrus trió marad a számomra érezhető. Nagyon enyhén vaníliás is, de semmiképp sem mondanám édesnek, sokkal inkább krémes-fás. Innentől kezdve számomra egyértelműen krém illata van, ami ráadásul nagyon ismerős is volt: tudtam, valami olyanra hasonlít, amivel gyakran szoktam kenegetni magam. Aztán beugrott: ez egész konkrétan szinte egy az egyben a Nivea testápoló illata! :D
Én érzek benne egy nagyon pici maszkulin vonást is, de épp csak annyit, hogy vonzóvá és érdekesebbé tegye az illatot, semmiképp sem túl férfias, és nem is uniszex.
A nevét annyira nem érzem helytállónak, számomra nem misztikus, titokzatos illat, hanem inkább egy hétköznapi, tökéletes komfort- és tisztaságillat, bár ugye elég szubjektív, hogy ki mit tekint annak. :) Nekem az ápoltság, igényesség jut eszembe róla.
Számomra a fássága miatt inkább az átmeneti évszakok illata, télre azonban semmiképp sem tudom elképzelni... Mégpedig azért, mert sajnos a tartóssága és a hatósugara botrány. :( A téli fagyhoz nekem nem volna elég intenzív. Igen, tudom, hogy egy EDT-ről beszélünk, de rólam alig pár óra alatt eltűnik, és egészen addig is csak közelről érezhető, mint egyfajta "második bőr". Ez biztosan nem mindenkinek baj, de szerintem még egy EDT-től is több volna elvárható.

Az illat bőven megérné a maximális pontszámot, de a tartósság miatt mégis fájó szívvel levonok egy pontot, szerintem ez így reálisabb.
Az ára egyébként nagyon korrekt, megéri megvenni, csak számítsatok rá, hogy valószínűleg többször kell újrafújni, és ezáltal gyorsabban is fogy. De egy kis kiszerelést valószínűleg én is beszerzek, amolyan hétköznapi "rohangálós" illatnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Állítom, hogy Dm-Rossmann viszonylatban ez az egyik legjobb illat! :)

pocsaianita

2016. szeptember 14.

Regen elhasznaltam ket uvegnyit,aztan vettem egy dragabb,Lancome parfumot,majd rajottem,hogy az nem az en vilagom. Elmentem keresni valami ujat,es akkor talaltam ra,itteni (Irorszag) arakhoz kepest egesz olcso volt,es regi szep emlekeket idezett fel bennem,igy azonnal vettem egyet,nekem ez a szerelem! (bruno Banani magic womenjevel egyetemben :D ) Soha le nem cserelnem masra,pedig nem vagyok nagy parfumos egyebkent. Kar,hogy tenyleg nem annyira tartos,ettol fuggetlenul megy a max! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

LakatosEstonkucser

2016. május 9.

Még tavaly ekkortájt vásároltam meg. Szerintem nagyon jó illata van, viszont rájöttem, hogy nem hozzám való. Újra nem venném, de kellemes emlékeket idéz fel bennem ez a különleges illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)