Mexx

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3990 Ft

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: bazsarózsa, gyömbérvirág, feketeribizli, körömvirág, frézia, sárgabarack, körte, licsi, lótuszvirág, cédrus, szantálfa, ámbra, vanília

Ár: 3990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15 és 30 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: aalexaa
Állapot: kétszer próbált, dobozzal együtt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyesen átvehető, más esetben előreutalás után postázom
Ár: 1000 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel

DianaS

2019. december 8.

Mi történt? Régen oda és vissza voltam ezért az illatért és most hogy végre hozzá jutottam..valami változott vagy csak az orrom? Valóban kissé alkoholos illat, persze most is fellelem benne a jó kis füstösséget de nem annyira, valahogy nem az igazi. Azt tudom hogy egy időben alig lehetett hozzá jutni én előtte próbálgattam, úgy érzem az összetétel módosulhatott. A tartóssága átlagos, gyengécske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

RitaJudit

2019. október 19.

Őszre vettem féláras akcióban. Az illata nagyon tetszik, de nem olyan tartós, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Audry1

2019. szeptember 17.

Rég vettem már ilyet, pedig régen ez is a top 10 parfümöm között szerepelt a polcon! Mai napig nagyon szeretem, árilag meg olcsóbb, mint más márkájú parfümök. Találkoztam már maradandóbb parfümmel is, de külön pozitívum, hogy a kialakítása kedvező, ha magunkkal akarjuk cipelni. Ebben az árkategóriában egy teljesen jó parfüm, de a tartóssága miatt 4 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bubu1983

2019. május 1.

Végre megint gyártják!!!Kb 7éve volt egy ilyenem,imádtam de annyira sajnáltam elhasználni,hisz nem volt olcsó én meg csóró voltam,hogy végül kb 5év alatt megromlott...mire újra vettem volna kivonták... De most újra van és be is szereztem egyet 😁 Hatalmas SZERELEM!!!!Reggel 7-kor fújtam magamra és még este 7-kor is illatoztam <3 Betárazok belöle az tutti,mégegyszer nem fogyhat el 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Györgyusz

2018. december 19.

Huu meddig vártam h. legyen rá pénzem :)) Egyetemen használtam.
Nem olyan rég rendeltem egyet a fly high-ból is utána, annyira kedvem volt nosztalgiázni. Most télen ez a black sztem nagyon kellemes az orrnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Huu meddig vártam h. legyen rá pénzem :)) Egyetemen használtam.

CataKatinka

2018. március 19.

Nagyon szerettem.Ez egy tipikus éjszakai illat .Buliba tökéletes. Mivel kifutó cucc ìgy betáraztam 2 üveggel. Nem annyira tartós,DE nem baj mert nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

FrostJaina

2017. október 31.

Sajnos nem tartós, de nagyon finom puderes füstös mely illata van, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Carrie

2017. július 22.

Nem szeretem. Próbálkoztam vele, de van benne egy zavaró, karcos felhang számomra, amit végig érzek amikor ezt használom. Még jó, hogy csak 15 ml-esem van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

hmanita1989

2017. július 11.

Esztétikus külcsín, finom illat, árban tökéletes., tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Esztétikus külcsín, finom illat, árban tökéletes., tartós.

Vizililiom

2017. április 7.

Hol tetszett magamon, hol nem, 15 ml-esem volt belőle, végül úgy váltunk el (elfogyott), hogy tetszett, de összességében nem érzem különlegesnek, olyan "hűűű-de-jó" illatnak. Lehet, hogy a körömvirág szólt bele a mi kettőnk kapcsolatába, sajnos az ő illatát nagyon nem szeretem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.