Best of Beauty 2019

Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Megjelenése: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: bazsarózsa, gyömbérvirág, frézia, feketeribizli, barack, bársonyvirág, licsi, körte, cédrus, szantálfa, ámbra, vanília

vicuskat

2017. október 16.

Felfújáskor nehéz, testes illat (ekkor érteni vélem a Black fantázianevet), aztán viszonylag rövid idő alatt elillan. Miért??? Ennek ellenére már csak a márkahűség miatt is, nálam 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

xszemyx

2015. április 27.

Kicsit talán tömény az illata, de a parfümjénél is ez a helyzet. Szerintem az elszántság illata, engem megfogott. Közepes a tartóssága, de mivel olcsón jutottam hozzá magánszemélytől, aki gyakorlatilag nem is használta, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

bubi

2014. április 11.

Kedvenc parfümöm!!! Sajnos már a boltokban nem lehet kapni, de a barátomtól kaptam még szeptemberben (netről rendelte), és azóta is van pedig minden nap használom. Szerintem tartós, mert érzem magamon fél nap után is, pedig nem fújok sokat belőle. Igazán különleges!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

sissy93

2013. szeptember 2.

Odavagyok ezért az illatért. *-*
Virágosnak semmiképp nem nevezném, gyümölcsösnek meg aztán végkép, inkább enyhén fűszeres.
Különleges illat, nem hasonlít semmi máshoz, amit ismerek. Van benne valami hűvös, engem a tengervízre emlékeztet. (Hogy honnan a párhuzam, fogalmam sincs, csak így érzek)
Az egyedüli gondom a 75ml-s verzióval, hogy nem túl intenzív, se nem tartós. Árban rendben van viszont.
Nincs szívem csillagot levonni tőle, elfogult vagyok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Odavagyok ezért az illatért. *-*
Nincs szívem csillagot levonni tőle, elfogult vagyok...

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.