Mimitika

Ár:   £17.50   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   £17.50
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Fényvédők

Könnyű, gyorsan beszívódó formula, mely magas szintű védelmet nyújt az UVA és UVB sugarakkal szemben, és nem hagy fehér réteget. 80 percig vízálló.

Parabén-, PEG-, allergén- és nanorészecske-mentes. Nem tesztelték állatokon.

piroslili

2021. augusztus 19.

Én nagyon szeretem. Nem csillog tőle a bőröm, nem zsíros, nem érzem, hogy túl nehéz lenne.
A tégely tetejét darabokra törtem természetesen.
Én az illatát sem érzem borzasztónak, sem édesnek és cukrosnak.
Nálam újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

A tégely tetejét darabokra törtem természetesen.
Én az illatát sem érzem borzasztónak, sem édesnek és cukrosnak.
Nálam újravevős.

daliah

2021. augusztus 5.

Nem tökéletes (tégely pl), de az eddigi!legjobb fényvédőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Nem tökéletes (tégely pl), de az eddigi!legjobb fényvédőm.

Guinevere97

2021. július 30.

Fehér réteget valóban nem hagy, helyette diszkógömszerű csillogást, meg tartós cukorkaszerű illatot. Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem fullasztó viselni, fényes, enyhén zsíros utóérzetet ad, akkor is, ha nem hidratálok alá. A szemet nagyon tudja csípni, érzem, hogy a bőrön is valahogy folydogál az időjárás hatására.
Télen talán jobb választás lehet, de engem nagyon zavar, hogy nem lehet alá hidratálni, mert úgy még rémesebb érzést hagy a bőrön. Ennyi pénzért számomra ez keveset tud.
(Plusz ezt az ultrafényes hatást még az is megspékeli, hogy alapból van valami csillogó dolog a krémben, mintha egy kis highlighter-rel mixelték volna. Ez már nekem sok, pedig szeretem a dewy finish-t.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 30.

brillco

2021. július 7.

A Tinamu oldalán fedeztem fel és úgy döntöttem kipróbálom.
Megmondom őszintén nem tudom a többiek milyen parfümről beszélnek mert nincs benne vagyis az enyémben nincs. Az összetevők listáját is átnéztem a dobozán, és ott sincs feltüntetve. Van ilyen furi enyhe krém illata, ami rövid idő után el is illan, de semmi más.

A krém maga ici-picit testesebb, de nem az a nagyon zsíros krém.
Szépen felszívódik, jó el tudom oszlatni és nem hagy fehér foltot a bőrön. Ha többet teszek az arcomra akkor már érzek kicsi ragacsos érzetet, de számomra ez még nem zavaró, mivel nagyon jól lehet rá smikelni.
A T vonalon egy idő után fénylik, de az arcon nem.
Tubusos kivitelezés jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 7.

A Tinamu oldalán fedeztem fel és úgy döntöttem kipróbálom.

A krém maga ici-picit testesebb, de nem az a nagyon zsíros krém.
A T vonalon egy idő után fénylik, de az arcon nem.
Tubusos kivitelezés jobb lenne.

Nessy

2021. június 22.

Nem rossz, de kicsit izzad alatta a bőr. Ha már kémiai fényvédő, lehetne könnyedebb is. Valóban egész jól beszívódik, nem ragacsos és kellemetlen a használata. Nem fénylik tőle extrán a bőr és a szememet sem bántja.
Nincs bajom a tégelyes csomagolással (bár így csak otthoni használatra jó), sem az illatával (erősebb, tutti fruttis illatra számítottam, a vőlegényem azt mondta édes popcorn illata van, szerintem csak enyhe krém illat, semmi különös, vagy zavaró).

Sajnos le kell fokozzam kar és dekoltázs napvédővé, mert az arcomon hamar kellemetlen, vizenyős pattanásokat okozott az amúgy most majdnem "tökéletes" állapotban lévő bőrömön. Szárazabb vagy kevésbé érzékeny bőrre viszont nagyon jó, olcsóbb alternatíva lehet!

Tavaly nyáron szerettem nagyon a PC világoskék 50-es fényvédőt, ami ráadásul fungal safe is (sajnos beigazolódni látszik, hogy ha nem is erősen, de hajlamos vagyok rá) így ma meg is rendeltem az idei adagomat, hiába kerül kétszer annyiba, legalább tudom, hogy el is tudom majd használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

fleonora

2021. június 14.

Lassan a kis tégelyem végére érek, amit anno januárban vettem. Bevallom nem használtam akkora mennyiséget, mint amekkorát javasolnak mostanság 1-1 oldalon, hanem annyit, amennyit én pont elégnek éreztem hogy az arcom befedi. Kicsivel a hidratálókrémem után kentem fel, amivel összekeveredve jól terült a bőrömön, nem kukacosodott. A nap folyamán nem zsírosodott ki tőle az arcom, számomra egyedül a homlok zóna a necces, de ez nem csak a termék hibája, hanem a homlokomé is :D Engem nem zavar a parfüm, sokakat igen, ezt aláírom hogy megosztó lehet.

Összességében tette a dolgát, nem panaszkodhatok rá. Ahogy már korábban előttem is írták, egyedüli negatívum a tégelyes csomagolás, amit nem tudok hova tenni. Télen még csak-csak, jól mutat a polcon, de nyáron amikor az ember már utazgat és megy ide-oda, nap közben is újrakeni a fnyvédőt, így nagyon necces. Így a végefele pedig a tégely szélére is kiült/kiszáradt egy kis termék, ami miatt nehezebben lehet ki-becsukni, emiatt -1 csillag. Minden más korrekt. Aki próbálkozna vele, én a kis kiszerelést ajánlom elsőkörben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

kovre91

2020. augusztus 30.

Elhasználtam egy egész tégelyt. Az én bőröm szerette, nem volt zsíros, nem hagyott fehér réteget, beszívódott teljesen, az újrakenés(ek) után sem tapasztaltam nehéz, zsíros érzést. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, újra venni nem fogom, mert tényleg nagyon sok illatanyag van benne, amit az én bőröm mondjuk eltűr, de le fogom vàltani mentesre. Akinek érzékeny a bőre, annak nem ajánlom. Az plusz pont, hogy nem tesztelnek állatokon, ezért is akadt rajta meg a szemem. Lehet, hogy a jövőben fogok még belőle venni aztán váltogatom vmi illatanyag mentessel. To sum it up: négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

tevagyegynagysarolta

2020. június 18.

Sajnos benéztem rendeléskor az összetevőket és nem láttam, hogy van benne parfüm, de azért adtam neki egy esélyt, mert volt már rá példa, hogy tolerálta az arcom. Mostmár több, mint egy hónapja hadználom hámlasztás mellett, voltam bőven tűző napon is, de itthonra is felkenem azért, mert az ablakon is átjönnek a káros dolgok. Teszi a dolgát, nem vert ki a ragya tőle, ami csodás, és szerintem amúgy nincs is illata annyira. Könnyű is, lehet rá sminkelni és ami még szuper, hogy nem fehéríti az amúgy is hófehér bőröm. -1 csillag a parfüm miatt, szerintem nincs rá szükség, király lenne, ha kivennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

knetssz

2020. március 15.

Világos bőröm, könnyen leégek, kell az 50-es főleg az arcomra. Dél Spanyolországban a 40 fokban, a tűző napon is biztos volt a védelem, reggeltől estig.
Szeretem az állagát, hogy lehet vele barnulni (még úgy is, hogy 50-es) és, hogy nem lesz olajosan fénylő bőröm tőle.
Amit viszont én személy szerint nem kedvelek, az az, hogy nem illatmentes és azt, hogy tégelyes.
Egy arckrémnél rendben lenne, de egy fényvédő számomra praktikusabb, ha hordozhatóbb kiszerelésű. Így sajnos nem tudom bármikor az arcomra kenni, ha szükségem van rá. A tengerparton is fél pillanat és máris belefújt a szél egy kiló homokot, ezért 4 csillag, de, ha valakinek ez nem akadály mindnképpen megéri megvenni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

AmiraNayati

2019. október 30.

Hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön, nem csillog tőle a fejem, nem nehéz krém, teszi a dolgát és kész. Egy hete használom, később még updatelek, hogy még mindig ilyen jó,vagy sem. :)

Update:Több mint egy hónapja hasznàlom és elégedett vagyok vele.A legnagyobb pozitívuma,hogy nem pattogtam ki tőle,úgyhogy marad az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Squalene

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.