eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   online külföldről

sailorluna

2018. szeptember 5.

pár száz forintért licitáltam, megtetszett a cuki csomagolása. nagyon pigmentált, enyhén selyemfényű. viszonylag tartós, könnyen felvihető egy noemális ecsettel, de eléggé porzik. a saját ecsetkéje nyilván elég gagyi, az első pillanatban kijött belőle egy kisebb szőrpamacs. van benne tükör is, bár az sem ér sokat. tavaszra-nyárra nagyon szeretem ezt a színt. licit nélkül egyébként 1000-ért árulják, annyiért nem, de licitálósan bőven megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0