Egyéb

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regii, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Mirvaso rosaceás facialis erythema tüneti kezelésére javallott felnőttek számára.

susu

2016. február 7.

Egy hét használat után, a tünetek fokozódtak, az arcom kipirosodott, és szörnyen égett több napon keresztül. Nem ajánlom.
Aki használni szeretné, olvassa el az angol nyelvű kommenteket, ahol szintén nem javasolják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

Sz. Csilla

2015. április 15.

Vártam már, hogy valaki írjon véleményt, mert nekem is ezt írta fel a bőrgyógyászom. Nem váltottam ki, mert utána olvastam külföldi oldalakon és nagyon sok negatív tapasztalat is van. Sokaknál egy darabig működött, majd váratlanul flush-t okozott. Olyan durvát, amit előtte nem tapasztaltak!
Ezen kívül egy magyar fórumon egy bőrgyógyász írta le, hogy a ez úgy működik, hogy összehúzza az erecskéket, de nem teszi ellenállóvá, nem csinál vele tartósan semmit. Csak a használat ideje alatt a tünetet kezeli, ez hosszú távon azonban nagyon megterhelheti az erecskéket. Ő azt ajánlotta, hogy csak alkalmanként használják a problémás területre, akkor amikor olyan esemény előtt állnak, amin fontosabb a megjelenésük. Ehhez szerintem nagyon drága, főleg ha váratlanul durvább flusht is okozhat. Így számomra pénzkidobás lenne, nem váltom ki. De nagyon várom a tapasztalatokat, cáfoljatok meg! Aki nem használta, annak pedig ajánlom, hogy olvasgasson szintén utána, mielőtt megveszi! Üdv, Csilla

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Regii

2015. március 30.

Kezdeti rosaceámra kaptam a bőrgyógyászaton. Leültettem bekentem magam és vártunk fél órát. A pirosságot szépen eltüntette,nem hagyott ragacsos érzést maga után és nem is irritálta az érzékeny bőrömet. A pirosságot szépen levitte másnap délutánig. (pedig csak egy pöttyös nyomtam a kezembe és azt tettem rá). A krémből került fel egy kicsi a homlokomra is, viszont ott látszódott a színeltérés a homlokom alap színe és a géllel bekent terület között ami kissé fehéres-sárgás volt. Alig észrevehető csak tudtam,hogy ott van. (Mi nők felnagyítjuk ezeket :D ) A kis "almákon" használtam és ott nem látszódott az eltérés. Az ára elég húzós, patikában 15 000 ft :/ Ez az egy miatt adok rá 4 *-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak