Miss Sixty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Illatcsalád: citrus-gyümölcsös

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 15 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Era012

2017. szeptember 9.

Tini koromban ismerkedtem meg ezzel az illattal. Egyszerűen imádtam! Bár EDT, volt, hogy mosás után is érződött a felsőmön az illata, annyira tartós. Ha forgalmaznák még, én tuti, hogy vennék! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

emeseee6

2016. szeptember 24.

Középiskolában használtam,szerettem,nem egy tucatillat. Talán még ma is használnám,tiszta nosztalgia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Blackxentric

2016. szeptember 3.

Az üvegé egyszerűen gyönyörű. Illata is kellemes volt. Szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Az üvegé egyszerűen gyönyörű. Illata is kellemes volt. Szerettem.

Violettaemmi

2016. július 22.

Tini énem parfümje. Tűzben égő szív, mi lehetne ennél jobb? :) Már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Mindy

2016. február 1.

Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg. Nem az én illatom sajna, néha magamra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Oraculum

2014. augusztus 28.

Erős, tartós, fűszeres,20 évesen nagyon szerettem a mindennapokra és az üvege is egy csoda:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

viviendiamond91

2013. november 26.

Számomra elég erőteljes illata volt, és egyben tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Számomra elég erőteljes illata volt, és egyben tartós is.

csevelin96

2013. október 23.

Nagyon szeretem az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

Nagyon szeretem az illatát:)

Krisztikee

2013. április 10.

Az üvege miatt vettem meg, na meg akciós is volt. Nem csalódtam nagyon szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Black Fairy

2013. március 4.

Nagyon szeretem, de elég erős illata van, és túl sok...bár általában ez jó lenne, meg még tartós is, de akkor se bánnám, ha elfogyna már...viszont gyönyörű az üvege is..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Amyl Cinnamal, Isoeugenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.