Egyéb

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: szgerlati, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

"Természetes pillák, amik a hosszukkal, színükkel és sűrűségükkel kápráztatnak el? Ez most már lehetséges! Egy hónap elég a változáshoz, amit mindig is szerettél volna. Készülj fel a hódításra a gyönyörű pilláiddal! Ez az egyedi készítmény magas minőségű összetevőkkel kivételes pillákat ad."

• erősíti és meghosszabbítja a pillákat már 4 hét után
  • érzékeny szemekhez is tökéletes

Ár: 10000 , Eladó: Evica
Állapot: 3x próbált , Helyszín: Budapest II. kerület, fizetés: Személyes átvétel, fox

Evica

2020. szeptember 27.

Sajnos az én szemem allergiás lett tőle, apró, gombostufejnyi gyulladt pattanások jelentek meg az alsó és felső szempillatovemben :( Sok Vendégem használja és gyönyörű eredményt ért el vele, sajnalom hogy Én nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

szucsa

2020. augusztus 3.

Eleinte szkeptikus voltam a szempilla-szérumokkal szemben, de ez valami csoda.
2 hét használat után már látványosan hosszabbak a pilláim. Eddig nem éreztem magam olyan komfortosan spirál nélkül, de így már az se szükséges a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Eleinte szkeptikus voltam a szempilla-szérumokkal szemben, de ez valami csoda.

Aanna

2020. július 15.

Nekem sajnos egészségügyi problémák miatt rettenetesen megritkultak ill., letöredeztek az amúgy szép hosszú szôke szempilláim. Hónapokig próbálkoztam mindenfélével, de semmi javulás. A szemem nagyon érzékeny, próbáltam mûszempillát rakatni, de annyira bedagadtak ès begyulladtak tôle a szemeim, hogy màsnap sos le kell szedni ès mèg utána is napokig csíkszemem volt! 🙈
A nanolash már 1-2hét után eredményt mutatott és semmilyen allergiavagy érzékenység nem jelentkezett! Most kb egy hónapja használom és a pilláim visszanyerték szép hosszú egészséges formájukat, sötétebbek is lettek. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Titus88

2020. január 17.

1,5 évvel ezelőtt rászántam egy kis időt, és kutatómunkát végeztem a neten, melyik a legjobb szempilla növesztő szérum mivel Dunát lehet velük rekeszteni. Ha valami érdekel mindig heteket kutatok, olvasok utánuk mire magam is kipróbálom, és hál'isten meg is éri a befektetett energia. :)
Általában ha valamit én megveszek, barátnőim, ismerőseim, kollégáim is megveszik, és mindenki elégedett, ez rá a bizonyíték. :)
Belinkelem az egyik legátfogóbb összehasonlító cikket: http://szempillaszerum.eu/a-nagy-teszt-a-legjobb-szempillanoveszto-szerum/
Itt aztán tényleg leírják melyik mit ígér, és mit valósít meg ezekből. Itt is első helyen áll a Nanolash!
Kb. 2 hét alatt kezd látszódni, hogy valami elkezdődött a pillákon. A kúra végére hatalmas(hosszú és vastag) szempilláim lettek. A kozmetikusom is megrendelte mikor látta az eredményt, aki műszempillákat is rak. Azt mondta olyan vastag és erős mint egy műszempilla.
3 db-os csomagot szoktam rendelni, a kúra után fenntartó kezelésként heti 2-3 szor kell csak bekenni.
Nem csíp, nincs allergia, és ha valamilyen okból nem rendeled újra, se lesz drasztikus a változás, nem hullik ki, nem törik. Csak szép lassan visszaáll az eredeti méretűre a pillád. Nekem 5 *. Ajánlom mindenkinek!!!
De egy bélregeneráló kúra is sokat változtat a pillákon és a hajon. Attól a pilláknál a sűrűségen vettem észre nagyfokú változást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

szgerlati

2019. december 16.

Két éve használom, az első két hónap után másfélszeresére nőttek a pilláim.Azóta csak szinten tartáshoz ecsetelek pár naponta. Előtte elég rövidek voltak és a sűrűségük sem volt túl nagy, de miután a Nanolash megnövesztette őket még a kozmetikus is meglepődött, hogy milyen hangsúlyos lett.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek. :)