Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Dr. Edward Bach hagyományos módszere szerint, válogatott alaptinktúrákból készült. A Bach virágterápia célja, hogy helyreállítsa érzelmi állapotunkat, természetes módon tegye könnyebbé a jó közérzet és a pszicho-fizikai egyensúly megteremtését. A finom rezgési energiák hatására visszatérnek a pozitív életérzések, melyek a test fizikai állapotára is kedvezően hatnak. A Bach-virágeszenciák hatásai: cseresznyeszilva: bátorság, energia, spontaneitás vörös vadgesztenye: optimizmus, jó hangulat, pozitivizmus apróbojtorján: elégedettség, békesség öntudatosság nebáncsvirág: nyugalom, türelem, megfontoltság A fenti négy fő összetevőn kívül gazdagon tartalmaz még háromszínű árvácska, verbéna, hanga, vadrózsa és ezerjófű eszenciát. Illata a pezsgő citrus és az édes, megnyugtató fehér virágok keveréke.

unicole

2013. január 17.

Imádom ezt a parfümöt, rajtam igen tartós, bátran ajánlom!!! Nem tudom, hogy a Bach virágterápia hatása vagy sem, de én mióta ezt használom, nagyon nyugodt, harmonikus vagyok;) Szóval nekem mindegy milyen illat, mert nagyon tetszik úgy, ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Emolliensek: Viola Tricolor Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).