Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2015. március 10.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A természetes frissességű kristályos dezodor kamilla-tartalmának köszönhetően nyugtatja és hidratálja a borotvált hónaljat- Ragacsmentes, nem zsíros - Allergén és Ftalát-mentesek, IFRA (International Fragrance Association) minősítésűek - Az illatanyagok olajesszenciát és kivonatokat tartalmaznak, kevesebb, mint 1% illatanyag hozzáadásával.

Vicus

2015. szeptember 17.

Update: Vagy nagyon régi már és azért nem használ, de mostanában kifejezetten büdös leszek tőle/mellette...

Csodát nem csinál, de büdi sem leszek tőle :) Az illata tipikus fura natúrkozmetikum illat, nem jött be. Akciósan vettem, így árban nem volt vészes, viszont eredeti árán elgondolkoznék.. Persze szuper, hogy alumíniummentes, de azért a hatása mégsem ér fel a hagyományos dezodorokéval. Hétköznapokon vagy különlegesebb alkalmakkor még mindig maradok azoknál, ezt maximum itthonra használom.. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

jzsofi

2015. május 9.

Az illata engem autóillatosítóra emlékeztet, de csak felkenéskor érződik szerencsére. Eddig jól teljesít, volt egy nagyon rohangálós napom a 30 fokban, nah az kifogott rajta, de ahhoz képest hogy reggel használtam és este 8kor nem voltam üde illatú, megbocsátható. Egy eldugott rossmannban találtam egyetlen darabot 250 ftért, azóta kutatok utána, sikertelenül. A neten még lehet venni, persze horror áron plusz szállítás, de ha üzletben nem tudom megvenni akkor kénytelen leszek netről. Én annyira elégedett vagyok vele hogy drágán is megveszem. Ráadásul nagyobb kiszerelés mint az átlag golyós deok, és az ilyen rexona meg nivea is ott vannak 7-800ft körül, telenyomva minden szépséggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

MsKors

2015. március 25.

Nekem Ő volt a csodadeom, aztán jól kihalt a polcokról, ahogy azt a jól bevált cuccok szokták... Először csak a Dm-ből, majd mostanában már a Rossmanban sem lehet kapni. Ha valaki lát valahol ilyet, értesítsen kérem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Keats

2014. október 14.

Barátságos kis alu mentes deo, viszont úgy tűnik allergiás vagyok a timsóra, mert az előző Crystal deom szintén tartalmazott timsót, és ott is ugyanezt produkálta a bőröm (viszketés, bőrpirosodás). Ezután kipróbáltam 2 olyan deot ami nem tartalmazott timsót, így elmúlt a bőrirritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

haloittbarbi

2014. szeptember 29.

Nagy kiszerelés, finom illat, nem ragacsos, és tartós is! :)
Én alumentes spray-vel használom és nekem így tökéletesen bevált.
Sokkal jobb mint a korábban használt Alverde dezodor..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nagy kiszerelés, finom illat, nem ragacsos, és tartós is! :)
Én alumentes spray-vel használom és nekem így tökéletesen bevált.
Sokkal jobb mint a korábban használt Alverde dezodor..

Rita25

2014. augusztus 4.

Eddig ez a legjobb természetes dezodor amit kipróbáltam és használt is.Persze egy egész napon át nem véd az izzadástól de azért megért 750 Ft-ot.Jó a bőrömnek nem irritálja, az illata is kellemes nem érzek az izzadság szagot nem ragacsos hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

roni07

2014. július 30.

Egyet már elhasználtam belőle és nekem bevált, még a nyári melegben is jól teljesített. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet , hamar szárad és a frissen borotvált hónaljamra is jó volt. Most ugyan mást használok, mert mindig győz a kíváncsiság de a későbbiekben biztos visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

liv17

2014. május 14.

Egész napot rajtam nem bír ki, de annyira nem rossz. Nálam 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Egész napot rajtam nem bír ki, de annyira nem rossz. Nálam 4.

cserryy

2013. október 12.

Nem vártam tőle semmit,kíváncsiságból próbáltam ki, de nagyon jól teljesít. Pedig erősen izzadós vagyok. Tényleg meglepett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Móni-ka

2013. szeptember 7.

Jó, egészséges(ebb, mint a legtöbb), kicsit drága, de cserébe sok, nagyon kellemesnek találom az illatát, teljesen meg vagyok eddig elégedve. De inkább nem nyárra, hanem hűvösebb időre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum