Egyéb

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CosmicLily, az összetevőket feltöltötte: bbiijjaa, Módosítva: 2021. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajápolás

Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. Segít helyreállítani a haj rugalmasságát - a természetes kinézetű hajért

kisspotyi

2021. március 11.

Nem indult jól a kapcsolatom ezzel a samponnal: első használatkor már vizesen sem tetszett a hajam állaga mosás után, megszárítva pedig nagyon nem volt szép. Ezért pár hétig-hónapig pihent a polcon, aztán gondoltam, adok neki még egy esélyt. Nem tudom, mi változott, ugyanúgy mostam vele hajat, és teljesen pihe-puha lett a végeredmény:D Én inkább sokat nyomok belőle, mint keveset, így teljesen jól habzik. Már egy ideje használom, és nagyon megszerettem😊 fényes puha haj👌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

bbiijjaa

2021. február 21.

Nekem kifejezetten puha lesz tőle a hajam. Heti 2-3 hajmosással nagyon sokáig elég bár az igaz, hogy sokat kell használni ahhoz, hogy úgy igazán felhabozzon. De még így is az én vállig érő hajamra pont jó és mióta használom már a hajam sem hullik. A pumpás kiszerelés lehet, hogy praktikus, azonban nem újrahasznosítható. Természetesen az mindenképp örvendetes, hogy vegán és organikus, de ha már ezt a vonalat képviselik igazán elgondolkodhatnának a gyártók egy környezetbarátabb csomagoláson is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

nora98

2020. június 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá a jó vélemények miatt de egyszerűen katasztrófa. Hajmosás után nagyon kócolódik a derékig érő hajam, a tapintása se az igazi, nekem nem is igazán habosodott fel, az illata elmegy de nem vagyok tőle elájulva. A márka argános pakolásával használva se jobb az eredmény. A pakolás más samponnal nekem sokkal jobban működik mint ezzel. Alig várom, hogy elfogyjon tusfürdőnek, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

zsoci93

2020. június 20.

Régóta keresem A tökéletes sampont. Most azt hiszem megtaláltam. Natúr, bőséges mennyiség megfizethető áron, praktikus tárolóban. Enyhe, kellemes illat, jó habzás, nem zsírosít. Hihetetlen puhává varázsolta a hajam már az első használatot követően is. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Jule

2020. május 1.

Többszöri használat után bizton állíthatom, hogy ez egy remek sampon.
Puha, fényes tőle a hajam, nem okoz irritációt, nagy kiszerelés pumpás adagolóval,az illata nagyon enyhe.
Nehezen találok megfelelő sampont, ezt viszont nagyon megszerettem.
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Többszöri használat után bizton állíthatom, hogy ez egy remek sampon.
Nehezen találok megfelelő sampont, ezt viszont nagyon megszerettem.
Bátran ajánlom.

SimonKrisztike

2020. március 20.

Első mondat: Probáljátok ki!! Ennyi pénzért nagyon jó hajsampon- tényleg gyenged es selymes habja van!
Erős- sprőd vastagszálú hajam van, leborultam, h ilyen árkategoriába van mindenmentes sampon,ami használ!! Nem száll tőlle a hajam és abszolút jó, párom száraz seborcheas fejére vettem,arra is jo alternatíva! Kipróbáltam nekem is bevállt. Utána persze használok hajpakolást, mert én nem tudom elhagyni, de nagyon örülök, hogy rátaláltam. Már megvettem a hajvégápolóját is és nagyon jó az is!Előszőr picit hígnak tűnt a csomagba, de abszolút elegendő egy két pumpálásnyi belőle, szépen terűl és magasan a legjobb amiket eddig próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

CosmicLily

2019. december 9.

Amióta használom, a vastag szálú, sprőd hajam selymesebb, fényesebb, puhább lett, öröm hozzáérni :-) A sampon illata is kellemes, és külön szeretem benne, hogy pumpás kiszerelésű. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ascorbic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.