Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Testápolás

100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Ez a formula selymessé teszi a bőrt egy gyengéd radírozás után. Vegán termék.

BT0716

2020. május 29.

Karácsonyi ajándék volt, így szerencsére nem adtam ki érte pénzt. Radírként semmit sem ér, tusfürdőként elmegy, de annak sem az igazi. Pozitívuma, hogy szerintem nagyon jó illata van, és viszonylag natúr. Ha ez a tubus elfogy, nem fogok többet ilyet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Bogi97

2020. március 12.

Pénzkidobás az egész. Nem is radíroz rendesen, mert alig vannak benne golyók, nem is jó tusfürdőnek se, mert nem habzik rendesen.
Ez kb csak egy "márkás" sz@r.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Ez kb csak egy "márkás" sz@r.....

patrisha

2020. március 5.

A szilard tusfurdojere akartam rapillanttani,amikor meglattam ezt es elcsabultam. 650ft-ba kerult, így emellett dontottem(a szilardak 3x árba).
Testradir van rairva, de en a tusfurdok között talaltam ra, szoval nem is banom hogy nem radiroz kb semmit. Ezt elottem is leirtak.
Viszont jo erzes vele tusolni, mert géles, pici szemcsék vannak benne és rajtam viszonylag tartos az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

johannah

2020. január 4.

Azért vettem, mert nagyon le volt értékelve és párszáz forintot megér, de a teljes áron nem vettem volna meg, főleg, ha testradírt keresek. Én tusfürdőnek használom és annak jó is, de testradírnak nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

detti23

2019. november 23.

Nemrég akciósan elcsábultam és megvettem anélkül, hogy elolvastam volna az itteni véleményeket. Hát megbántam, hogy így tettem. :( Szeretem a márkát, de ennél a terméknél beigazolódott, hogy attól, hogy valami drága korántsem biztos, hogy jó is. Nálam a testradír nem itt kezdődik, meg se közelíti azt. Az illata miatt adok két csillagot, mert nekem az viszont nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

ReiShiltenphie

2019. november 8.

Meglepődve olvastam ezt a sok negatív tapasztalatot. Én egy ideje kiakartam a márkát próbálni, de sokalltam az árát mert mi van ha mégsem jó. Ezt a terméket sikerült akciósan megvennem. Az illatában kellemeset csalódtam, fantasztikus, nagyon szeretem. Én puhábbnak érzem a bőrömet tőle, rendesen leradíroz. Használtam ennél sokkal rosszabbakat már és jobbakat is. De radíroz, jó az illata és natúr. Utóbbi miatt engem kilóra megvett ez a testradír. Kb a felét elhasználtam már, és amint a többi radírom is elfog fogyni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

teus0022

2019. október 22.

az illatát imádom de egyálltalán nem jó mint radír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

az illatát imádom de egyálltalán nem jó mint radír.

Andissz99

2019. szeptember 28.

Ez a termek semmire nem jo. Egyaltalan nem radiroz. Az illata szerintem egyaltalan nem jo. Osszessegeben senkinek sem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Az egyetlen termék a márkától, amit szeretek és használok. Nekem bevált, mivel nem túl erősen radíroz. Önbarnítás előtt luffa szivaccsal szoktam használni, ezen kívül kb hetente- kéthetente használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Adok rá 3 csillagot, mert jó az illata és valamennyit radíroz (igaz, ennyi pénzért - még ha akciósan is vettem - egy kicsit többet elvárhat az ember) és hidratál is, de inkább reklámfogás. Túl gyakran nem használom, csak minden 2. tusolásnál vagy fürdésnél, de sajnos - az árához képest - hamar elfogy így is, mert több kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.