Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Testápolás

100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Ez a formula selymessé teszi a bőrt egy gyengéd radírozás után. Vegán termék.

ReiShiltenphie

2019. november 8.

Meglepődve olvastam ezt a sok negatív tapasztalatot. Én egy ideje kiakartam a márkát próbálni, de sokalltam az árát mert mi van ha mégsem jó. Ezt a terméket sikerült akciósan megvennem. Az illatában kellemeset csalódtam, fantasztikus, nagyon szeretem. Én puhábbnak érzem a bőrömet tőle, rendesen leradíroz. Használtam ennél sokkal rosszabbakat már és jobbakat is. De radíroz, jó az illata és natúr. Utóbbi miatt engem kilóra megvett ez a testradír. Kb a felét elhasználtam már, és amint a többi radírom is elfog fogyni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

teus0022

2019. október 22.

az illatát imádom de egyálltalán nem jó mint radír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

az illatát imádom de egyálltalán nem jó mint radír.

Andissz99

2019. szeptember 28.

Ez a termek semmire nem jo. Egyaltalan nem radiroz. Az illata szerintem egyaltalan nem jo. Osszessegeben senkinek sem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Az egyetlen termék a márkától, amit szeretek és használok. Nekem bevált, mivel nem túl erősen radíroz. Önbarnítás előtt luffa szivaccsal szoktam használni, ezen kívül kb hetente- kéthetente használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Adok rá 3 csillagot, mert jó az illata és valamennyit radíroz (igaz, ennyi pénzért - még ha akciósan is vettem - egy kicsit többet elvárhat az ember) és hidratál is, de inkább reklámfogás. Túl gyakran nem használom, csak minden 2. tusolásnál vagy fürdésnél, de sajnos - az árához képest - hamar elfogy így is, mert több kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

pattelin

2019. szeptember 11.

Sajnos testradírnak tényleg nem használható, pedig nem szeretem a túl dúrva szemcsés testradírokat, de ez még nekem is gyenge. Viszont az illata kiváló és tartósabb, intenzívebb mint a tusfürdő változatának, ezért megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

blondie95

2019. augusztus 26.

Hat ez testradirnak nagyon gyenge. Tusfurdonek is. Igazabol semmire nem jo . :D kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

GDora

2019. július 25.

Szörnyű, kidobott pénz, semmit nem radíroz. Tusfürdőnek elhasználom, de már bánom, hogy hamarabb vettem meg, mint hogy utána néztem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

LittleBaby

2019. július 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez maximum egy kellemes illatú tusfürdő. Az arcradíromban jobb, sűrűbb és erősebb szemcsék vannak (más márka).. Semmi radírozást nem végez, de talán puhább lesz utána a bőröm. Nem ér ennyi pénzt. De most látom, hogy az összetevői eléggé gázosak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Demke

2019. június 13.

Az összetevők jók. Max. arcradírnak megfelelő, finoman szemcsés. Nekem ezt testradírnak nagyon kevés. Az illata kellemes, de ahogy többen is írták inkább tusfürdőnek felel meg, így drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.