Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Testápolás

100%-osan hidegen sajtolt barackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Ez a formula selymessé teszi a bőrt egy gyengéd radírozás után. Vegán termék.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Ahogy írtam az avokádósnál itt is hasonló a véleményem. Illata jó, a vitamin és antioxidáns tartalma miatt kap csillagot, de ez is sajnos eléggé túlhypeolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Mars93

2019. szeptember 15.

Nekem meglepően bevált, pedig érzékeny és száradásra hajlamos a bőröm. Nagyon jól radíroz, anélkül, hogy túlzó lenne. Éppen ezért engem nem zavar az, hogy nem olyan sok benne a radírozószemcse. Sőt, nekem éppen ezért jön be nagyon, az illata is mesés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

dorottya96

2019. augusztus 26.

Vegyesek az érzelmeim. Az illata remek, a radírozó hatása nem az igazi. Viszont krémesen habzik, szóval tusfürdőnek remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

pBeata

2019. augusztus 7.

Az illata isteni, de mint testradír szerintem nem sokat ér. Nekem ez inkább tusfürdő, de ahoz az ára egy kicsit húzós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

pandarouge

2019. május 28.

Nagyon szeretem a nature box termékeket, de ebben nagyot csalódtam. Ritka és nagy szemcséi vannak, nem radíroz kellőképpen. A bőrömön inkább olajos réteget hagy, ahelyett hogy puhává varázsolná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

szandi08

2019. február 9.

Nagyon sok benne a parfüm, szinte már émelyítő az illata. Radírozó hatása nincs és még a bőrömet is szárítja. Ha lehetne -1 pontot adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.