Yunsey

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbubi00, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Ezen készítményt speciálisan a göndör hajra fejlesztették ki. A hajnak nagyobb rugalmasságot és életerőt ad. Tengeri algakivonat- tartalma miatt biztosítja a haj természetes hidratáltságát. Mindennapos használata javasolt, mivel nem szárító hatású (alkoholmentes alapú termék).

Kiszerelés: 300 ml

Dolorin

2019. május 6.

Itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg. Nem csalódtam. Vékony szálú, hullámos hajam van. A hab segítségével szép loknis lesz a hajam, nem nehezíti el és nem tapad össze az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Ivettlany

2016. május 16.

Nekem nagyon enyhén hullámos a hajam, nem volt célom az, hogy feltétlenül göndörebb legyen. Amiatt vettem meg, mert szerettem volna, ha tartást ad valami a hajamnak. Ez a termék erre is kiválóan megfelel. Nem áll össze, nem kelt mű hatást. Ha kicsit dolgozom vele, akkor göndörít is, és meg is maradnak a hullámok. Nem találkoztam ennél jobb habbal még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

kesztviki

2015. március 18.

Eddig a sima alga kivonatos hajhabot használtam és az is már életem legjobb hajhabja volt, de ez még jobb egy kevéssel. Imádom, hogy nem ragad tőle hajam, nem zsírosodik annyira, puha szép fényes lesz tőle és nem is esik össze, nem húzza le, viszont a göndör hajra jellemző szálkásodás abszolút kiküszöböli. Nekem természetes göndör hajam van és már nagyon sok hajhabot kipróbáltam rá, de mindig az volt a tapasztalatom, hogy a drogériás márkák nem igazán törődnek a göndör haj ápolásával, főleg mivel nem annyira divat ma már. De ez a márka eddig nagyon jól teljesített nálam és tervezem kipróbálni a többi göndör hajra való termékeit is, hátha azok is ilyen szuperek.
Viszont a flakon már nem így néz ki, az egész termék család más dizájnt kapott, itt lehet lentebb látni:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

gabi79

2014. december 27.

Nekem nagyon vékony szálú és kevés hajam van,ami természetes hullámos de göndörítő hab vagy krém nélkül nem tartós és lapos szálkás. Én már meg sem tudom mondani mióta használom ezt a habot de ez életem legjobb göndörítő habja, nagyon szép fénye van és nagyon jó tartást és volument ad,csak rá kell jönni mennyit igényel az adott hajtípus, kevés kell belőle.Most próbálom yunsey gödörítő krémet az is nagyon csúcsnak bizonyul ezzel a habbal szoktam vegyíteni elöször krém kb.2 pumpányi majd hab és jöhet a diffúzor ez így együtt super jó :) !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

pheasant

2014. február 28.

A hullámos hajamat sajnos semmivel se fixálta hullámosabbra, szóval amiért vettem, azt nem nyújtotta, és még kicsit férfias illata is van, de amúgy nagyon jó hajtőemelő (kb a legjobb), nem ragad, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

szlilla

2013. április 2.

Mikor még hosszú hajam volt használtam ezt a habot és nagyon szép hullámokat lehetett vele csinálni. Az illata isteni volt és nem zsírosított előbb sem. Nem szárította a hajam sem. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

bbubi00

2013. február 27.

Én már a második flakonomat használom, a fodrászkellékes ajánlotta és így a hajam pont olyan mint amilyennek mindig is szerettem volna. Nem túl kemény, mint más hajhaboktól, de azért ad neki tartást és a göndörséget is kihangsúlyozza. Az illata kicsit furcsa (gondolom az alga miatt), de mivel hajszárításkor elillan ezért nem zavaró. És valóban nem szárítja a hajat! A másik jó benne hogy hajszárítás után ha bevizezem és feltekerek pár tincset megtartják a formájukat, így ahol nem göndörödött be annyira a hajam tudok rajta igazítani :)

Én Pécsett szoktam fodrászkellékesnél venni, ha jól emlékszem 1390 Ft egy flakon, de mivel 300 ml elég sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

timcsike1989

2013. február 25.

Régen évekig ezt használtam! Alapból hullámos hajam van és ha ezt használom rá az a tipikus "beach waves hair" lesz belőle :D Szerintem a legjobb göndörítő. Nagyon sokáig elég és az illata is jó. Nem ragad össze a haj tőle, hanem szépen megformálja és nem szénakazalként néz ki. Nyáron használtam leginkább, vizes hajba belekentem és hagytam magától megszáradni. Sajnos már én is a hajvasaló rabja vagyok.. de most, hogy így megláttam kedvet kaptam hozzá :) Nyáron lehet megint áttérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol