Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Auchan, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Auchan, Tesco
Kategória:   Egyéb

xXxFruxXx

2015. március 22.

Meg vagyok vele elégedve.:) Bár férfiaknak való, szerintem nőknek is ugyanúgy beválik, ráadásul még olcsó is.
Auchanba szoktam venni párszáz forintért, de láttam már Tesco-ban is 1000Ft alatt.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 22.

szisz5

2014. szeptember 12.

Teljesen jó :) párom ezt használja, de néha én is rájárok. Finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Teljesen jó :) párom ezt használja, de néha én is rájárok. Finom az illata.

amyesther

2013. január 16.

Pasim csak ezt használja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 16.

Pasim csak ezt használja! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.