New Brand

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: chickweed, az összetevőket feltöltötte: -Lili-, Módosítva: 2014. január 7.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Virágos-gyümölcsös, Ed Hardy jellegű illat.

Illatjegyei: mangó, erdei szamóca, grapefruit, fekete frézia, gyöngyvirág, vanília, tonkabab, hársvirág.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

-Lili-

2014. március 6.

Up.:Na jó,nem tudom mi lett ezzel,de pár napig nem használtam,és valahogy... nem az igazi...
Kiszerettem belőle ennyi idő alatt? Lehet. Nem hiszem,hogy megromlott volna,mert barátnőm még mindig oda-vissza van érte,és lelkesen fújkálja magára,miközben én húzom az orrom. Valószínűleg bennem van a hiba,de ezt most muszáj lepontoznom.
5-ös helyett gyenge 4-es.

Teljesen egyetértek! :)
Én ajándékba kaptam tavaly karácsonykor,és imádom! Tartós,és nem az a snassz virágos-gyümölcsös illat,van benne valami,ami nincs meg a többiben. Az én bőrömön egy kicsit púderesebb jellegű. Nappalra tökéletes,estére szeretem a kicsit édesebb,fűszeresebb illatokat.
Meg persze az üvegéről se feledkezzünk meg. Én imádom. :DD Nekem nagyon bejön ez a "női test" forma,mondjuk egy ideig nézegettem,mire rájöttem,hogy mi is ez valójában. :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

5-ös helyett gyenge 4-es.

Teljesen egyetértek! :)

alycethetyger

2014. január 8.

Suttyó, 15 éves énem illata. :D
Ma már a világért sem fújnám magamra, valahogy kinőttem ebből a furcsa illatú felhőből.
3 csillagot kap az emlékekért és a dobozért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Suttyó, 15 éves énem illata. :D
3 csillagot kap az emlékekért és a dobozért :)

chickweed

2013. július 21.

Mivel én raktam fel, kötelességemnek érzem, hogy írjak! :)
A Müllerben vettem úgy 2 éve 100 ml-t 2000 Ft-ért kb., tehát hihetetlenül olcsó volt egy ilyen jó parfümhöz képest. Nagyon különleges illata van, és nagyon tartós. Utánzat, az tény, de mikor már rajtam van az illat, rohadtul nem ez a lényeg, csak, hogy finom legyen. Nem az az átlag virágos gyümölcsös kis jellegtelen illatocska, van benne valami játékos, de mégis szexi plusz.
A vőlegényem állítása szerint beleszeretett az illatomba! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Mivel én raktam fel, kötelességemnek érzem, hogy írjak! :)
A vőlegényem állítása szerint beleszeretett az illatomba! :)

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol