Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: oviki, az összetevőket feltöltötte: Zsazsi0124, Módosítva: 2019. február 25.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált

Hajszépítő kúra hajhullásra

Megállítja a hajhullást, megerősíti a haj szerkezetét, növeli a sűrűségét, serkenti a növekedését. Hialuronsavval, prebiotikumokkal, kasvirággal és ginsenggel!

wasp

2019. május 9.

Ma vettem át és egyből szaladtam is hajat mosni, mert már amúgy is nagyon rám fért. Eléggé jön a flakonból az anyag, de kell is belőle a mennyiség, mert kissé nehezen habzik. Aki kétszer szokott samponozni (én általában nem, most kivételt tettem), annak a habzással nem lesz gondja. Valószínűleg még úgy is gazdaságosabb, ha kétszer kis mennyiséget használ az ember. Mikor kifolyattam a kezembe a sampont és beleszagoltam, nem találtam kifejezetten kellemesnek az illatát, miután viszont felvittem a hajamra, nagyon finom és visszafogott, édeskés mezőillatot éreztem. Az első és nagyon fontos pozitívum, hogy nem-viszkettem-tőle. Én szinte minden sampontól kivétel nélkül viszketek, most viszont inkább hűsítő érzést tapasztaltam. Nagyon könnyű volt kimosni, nem állt tőle össze a hajam egy csomóba, ahogy szokott. Volt rendesen haj a szűrőben, de nyilván az első használat után még nem várok csodát. Elsőre tehát nagyon kellemes benyomásom van, elhasználom és jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

petruszanna

2018. december 12.

Imádom. Több, mint fél éve használom, és megállt a hajhullásom. Zsíros a hajam és ez sokkal jobb, mint a zsíros hajra való társa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Fructooligosaccharides, Betaine, Xylitol, Sodium Hyaluronate