Egyéb

Ár:   £5   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lashes, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   £5
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztító hatású lehúzható maszk az eltömődött pórusok és a mitesszerek ellen. Ureát és allantoint tartalmaz a bőr hidratálására és puhítására.

Lashes

2018. október 16.

Az első maszk, amit kipróbáltam. Használati útmutató alapján alkalmaztam: 1. 3-5 percig melegvizes törölközővel puhítottam a bőrömet (lehet gőzölni is). 2. felkentem a maszkot az arcomra. 3. 30 percig kell hagyni szárdni. Nekem még kb a fele területen nem száradt meg, vártam még 10 percet, de így sem volt teljesen száraz az arcomon és a homlokomon. 4. óvatosan a széleitől kezdve le kell húzni. 5. langyos vízzel le kell öblíteni.
Lehúzható szinte egyben, nem fáj mint egyes videó csatornákon látható. Nem szedi ki teljes mértékben a miteszereket, de utána szebb lett. Én úgy gondolom, hogy inkább az elhalt hámréteget húzza le magával. Ez nekem szimpatikus így. DE. És mindig van de. Borzasztó vegyszer szaga van! Nekem nem sokkal utána megfájdult a fejem, az orromban van a szaga is (2 órával ezelőtt próbáltam ki). Nem tudhatom hogy a terméktől-e, de nekem nem hogy nem újravevős, de kidobós! A bőrömet közben nem irritálta, viszont utána felmelegedett és kipirosodott. Kb úgy, mintha lázas lenne az ember.
Szumma szummárum, jó tanulópénz volt, azt hiszem a következőt alaposabb utánajárás után veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin