NG Perfumes

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. február 17.

Ár:   2000 Ft

Erika80

2021. február 14.

Nagyon jól hozza az eredeti illatát, tipikusan az az édes, rózsás, bőrös illat, de kicsit sajnálom, hogy nem túl sokáig érzik ez a vonala. Nagyon korán lesz bőrközeli és ez sajnálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

loju

2019. augusztus 12.

Nagyon komfortos illat, nem vág pofán! Édes kicsit, de nem fulladsz bele a cukorkafelhőbe! Nyáron a frissebb illatokat szeretem, de 30 fok alatt már jöhet ő is! :-)

Fej illat : bergamot, írisz
Szív illat . rózsa eszencia, bőr
Alap illat :vanília, pacsuli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Fej illat : bergamot, írisz
Szív illat . rózsa eszencia, bőr
Alap illat :vanília, pacsuli

Leoka

2019. március 18.

Valami könnyű illatot kerestem, ami egy picit virágosabb, de nem veszek vele a nyakamba egy virágoskertet...Eredetijét nem próbáltam, ahhoz nem tudom hasonlítani.
(Általában nem szeretem a nagyon pacsulis illatokat, illetve azokat aminek 50 összetevője van....)
Kifújáskor elsőre rózsa illat, ami talán erősnek is tűnik, de pillanatokon percen belül eltűnik, és egy könnyű virágos enyhén vaníliás illat marad.
Számomra kellemes, nem érzem dögösnek, hanem az az illat, ami mellett nem fordulnak le mellettem a székről, nem húzzom a csíkot magam után.
Tipikus tavaszi illatnak érzem magamon. Viszonylag bőrközeli, de érezni az ápolt hatást.
15ml kiszerelése táskabarát is:) 2 db belőle nálam kiszolgálja a tavaszt, mivel nem mindig ezt használom.
Kedves illat, nem a mai megszokott vonal, inkább nőies már, mint fiatalos.
A tartóssága is egész jó, legalábbis a bőrközeli vaniliás rész, az sokáig megmarad rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Kedves illat, nem a mai megszokott vonal, inkább nőies már, mint fiatalos.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: CI 14700

Színező anyag. (Piros)