Nobea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sean, Módosítva: 2021. március 31.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

• Intenzív fedést ad az ajkaknak
  • Hidratálja az ajkakat
  • Hosszan tartó hatás
  • Könnyű alkalmazás

2 árnyalatban kapható

Új Nobea Heartbeat hidratáló rúzs
Ár: 700 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs.

Serpentina

2020. május 29.

Folyékony, matt rúzs fanatikusként elfogult vagyok az említett formulával, az összes klasszikus rúzsban csalódtam eddig, pedig volt közötte méregdrága high end is, - erre jön ez, és minden várakozásomat felülmúlta!
Notino rendeléshez jött ajándékba, - én a tematikus, Valentin napi vörös helyett a másik, “Nude Dream” árnyalatot választottam, - hozzáteszem, nem fűztem hozzá nagy reményeket.
A színe pont olyan, amilyet ígértek, és számomra tényleg telitalálat lett: egy közepes árnyalatú, rózsaszínes nude rúzs, ami enyhén mályvás/lilás tónusú, ami nálam döntő szempont, - így nagyon természetesen áll.
Könnyen fel lehet vinni akár ceruza nélkül is, EXTRÉM pigmentált, nagyon enyhe “krémes fénye” van, és ahhoz képest, hogy gyengének ítélem az összes klasszikus formulát, - a közepesen tartós kategóriába lazán befér.
Nyilvánvaló, hogy nem állja úgy a sarat, mint egy folyékony matt verzió, de ahhoz képest, hogy ingyen volt... tud valamit, az nem kifejezés.
Akkor használom, amikor természetes, mégis extrább rúzsra van szükségem. Olyan tipikus “elugrom vele az iskolába vagy a boltba” típus.
Rég találtam ennyire tökéletes színre, ami a természetes, nude árnyalatokat illeti. Igaz, továbbra is elfogult vagyok a liquid formulával, nem gondolom, hogy valaha áttérek, de ez tényleg ledöbbentett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin