Egyéb

Ár:   19 670 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   19 670 Ft

Megjelenés éve: 2006.

Fejjegyek: bergamott, narancs, mandarin

Szívjegyek: jázmin, ylang- ylang, lótusz, rózsa

Alapjegyek: francia labdánum, szantál, pacsuli, vanília

Marcsi66

2021. szeptember 13.

Minden parfüm amire vágytam megvan,és a sóvárgás kipipálva gondoltam ,,,,,,aztán vettem itt nem túl régen egy fújóst Chanel Coco tömény változatából ,és őszintén mondom romba döntötte ezt a nyugalmat,,,,ERRE vágyom ! Minden értelmét nyeri,minden amit én a Nőiességről hiszek,és tudom h létezhet ez a csoda! Nem miatta teszteltem ezt a parfümöt,a sima Coco volt megjelölve a fragin mint hasonmás (mert azt imádom) a véleményeket már nem olvastam,csak most,és látom h a legutóbbi szintén a töményhez hasonlítja úgy mint én is. A sokak által szeretetthez is persze van köze,de ez sokkal "világosabb " könnyedebb ,édességből is kevesebb jutott úgy mint a tartósságából .Egy fiatalabb üdébb Coco ,mintha vele találkoztam volna.,Nagyon szép illat,,,de nekem Chanel módra az igazi,és ez miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Lyral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.