NuoBeiEr Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Márványos pirosító.

sarahL

2015. október 31.

El sem hiszem, hogy 200 ft-ért jutottam hozzá... gyönyörű színe van és elég pigmentált is, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Lilu

2013. augusztus 28.

Az egyik legjobb pirosító amivel eddig találkoztam. Szépen pigmentált, tartós, és akkor is természetes hatást nyújtva és egyenletesen oszlik el, ha hanyagul ujjal kenem el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 28.

SlecckelMarine

2012. december 9.

Csodaszép kontúrnak, bronzosítónak!
Most vettem 150 Ft-ért: már ránézésre elég jónak tűnt, de csak megnéztem mit adnak el ennyiért... amint megláttam a "Talc, Mica, Kaolin...Lanolin" összetevőket, rögtön hoztam is, csak nem lehet ez olyan rossz!:)
Egy rétegen finom kontúrt lehet vele csinálni, nem túl pigmentált vagy ilyesmi, nem lehet belőle túl sokat felvenni egyszerre. Nem porzik. Enyhe természetes fénye van(azt hiszem valami hasonlót hívnak selyem fénynek?!), nincsenek csillámok benne.
Több rétegben bronzosítónak is kitűnő. Fehérebb bőrűeknek is simán beválhat, olyan a színe és a pigmentáltsága hogy lehet vele bánni, csak többszöri húzással lehet árnyalatokat sötétíteni.
Azt még nem tudom mennyire tartós vagy van-e egyéb probléma vele, de 150 Ft-ot már az összetevők miatt is megért.
Update-elek pár használat után!:)
(dec.1)

Update: Egész jól bírja, 6-8 óra után ráfér egy újrahúzás, de ennyi. Nem okoz pattit, nem szárítja ki a bőrt. Szerintem okés.
Kíváncsian várom másoknak hogyan válik be!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Csodaszép kontúrnak, bronzosítónak!
Update-elek pár használat után!:)
(dec.1)

Kíváncsian várom másoknak hogyan válik be!:)

Antioxidánsok: Pearl Extract
Hidratálók: Lanolin

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.