p2

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kriszti.B, az összetevőket feltöltötte: dalmszer, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált rúzsok.

maow

2016. február 24.

Nagyon jó ez a rúzs: tartós, nem szárít, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Nagyon jó ez a rúzs: tartós, nem szárít, és az ára is szuper.

Kataaaaa27

2015. december 1.

Én imádom,egyáltalán nem szárít,nagyon krémes mégis tartós,és nagyon pigmentált is.Aminőségéhez képest nevetségesen olcsó. Aki külföldön jár mindenképpen szerezzen be egyet. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

greengirl

2014. november 24.

Engem nem győzött meg. Olcsó, használható, és szép színekben kapható, ezért a három pont. Egyébként nehéz felvinni, egy kissé szárít, és hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

vamosvanda

2014. szeptember 11.

Németországi utazásom során szereztem meg ezt a kis rúzst.
059-es Copacabana árnyalat van meg nekem, ami egy kicsit korallos rózsaszínes szín. Teljesen megvagyok elégedve vele, felkenve nekem kicsit erős, de egy kis korrektorral kiegészítve a széleken, nagyon szép finisht kapok. Az áráért meg egyszerűen nekem ajándék volt. Biztos, hogy fogok még belőle venni, ha lesz rá megint alkalmam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Németországi utazásom során szereztem meg ezt a kis rúzst.

natasha

2013. december 10.

Engem nem szárít,jó krémes állaga van,szép nude színe,és tartós is. Egész nap ez volt rajtam. A Rodeo Drive színű. Tényleg kicsit fura,nagyon lecsapott a vége,így oda kell figyelni. 2 euro az egy vicc,és 5öst adok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

aleksandra

2013. május 23.

árban megfelelő, erős szín. én egy sötétlilát szereztem be, szintén 2 euróért.
a kialakítása tényleg nem a legtökéletesebb, nehéz vele rúzsozni de kit érdekel ha a végeredmény ennyire szép?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

árban megfelelő, erős szín. én egy sötétlilát szereztem be, szintén 2 euróért.

dindori

2013. május 15.

Tökéletes! :) Németországból szereztem be, kár,h itthon nem lehet kapni, de remélem,h ami késik az nem múlik. :) Nekem a copacabana árnyalat van meg, ez egy szép korall szín. Imádom, nagyon jól lehet építeni, odafigyeléssel szinte 3 kül. színerősséget lehet elérni. Imádom, krémes, a színek gyönyörűek és jó az ára. :) A csomagolása praktikus, nekem mondjuk nem tetszik, de őszintén...kit izgat? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 15.

kicsikiszi

2013. április 13.

A 110-es Place de la Concorde árnyalat van meg nekem. Tény, nagyon szép intenzív színe van.. De engem brutálisan szárít..Mielőtt használnám, előtte a hidratálásra nagyon odafigyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Kriszti.B

2012. október 29.

2 euróért (kb 560 Ft) vettem meg a Union Square árnyalatot, ami egy középrózsaszín, csillámmentes darab
A csomagolása kicsit gagyi,teljesen ezüst színű, ahogy a képen is található, nagyon könnyű, műanyag, nem kelt minőségi érzetet. (bár 2 €-ért nem is várom el ezt!)
Jó pont, hogy nem nyílt még ki sosem, ha a táskámba dobtam, és a fekete felirat is sértetlen rajta, pedig arra számítottam, hogy gyorsan meg fog kopni.
A rúzs kialakítása nem a hagyományos, olyan, mintha ferdén le lenne vágva a teteje, ez nem tetszik, a hagyományos formájú rúzsokkal sokkal könnyebb számomra felvinni a színt.
A szín csodaszép, intenzív, rajtam egészen cukorka jellegű, enyhén fényes, nagyon tetszik, viszont mindenképpen kell alá ajakápoló, mert szárítja az ajkaim.
Összességében jó vásárnak tartom, ennyi pénzt megér, ha Németországban jártok, vagy más olyan helyen jártok, ahol kapható, megéri beszerezni egy-egy szép színt, de a mindennapi használatra szárító hatása miatt nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.