Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   dm, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2022. január 11.

Lelőhely:   dm, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Bőrnyugtató arcmaszk
  • Aloe vera kivonattal
  • Táplálja és hidratálja a bőrt
  • Nacinamiddal és adenozinnal dúsított
  • Bőrfeszesítő és tónuskiegyenlítő hatás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Enne

2022. január 12.

Karácsony előtt olyan érzésem volt, hogy extra relaxra van szükségem, és bár nem vagyok híve a fátyolmaszkoknak, ezt választottam hozzá, a koreai külseje miatt. Mindenhol az jön szembe, hogy ezek sokkal jobb és hatékonyabb beauty cuccok, és az ára sem volt vészes egyszer használatos termékhez képest, így eljött velem.
Annyira bejött, hogy azóta több fajtáját is beszereztem, úgy néztem ki a pénztárnál, mint aki úgy hallotta, ingyen vannak. :D
A lényeg, hogy imádtam a hatását, szinte teljesen átadta a bőrömnek az anyagot 20 perc alatt. A tasakban pedig annyi szérum maradt, hogy egy kitisztított pipettás üvegcsében felfogtam a maradékot, és azóta is használom. Nyakra és dekoltázsra is remek cucc, a bőröm puha tőle és semmi irritáció (pedig az én rosaceás, hisztis bőrömnek szinte semmi sem elég jó :D).
Jó szívvel ajánlom, szerintem bármilyen bőrtípus meghálálja, nálam érzékeny bőrön is bizonyított. ✓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.