Egyéb

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. december 4.

Kategória:   Testápolás

Frissességet ad és fenntartja a természetes egyensúlyt.

eperturmix

2017. december 4.

Imádom.Jól tisztít,gyengéd de hatékony,semmiféle irritációt nem tapasztaltam.Az állaga átlátszó zselés-jobb mint a krémes.Az illata csillagos ötös,nem mű,valódi kamilla.A kiszerelése pumpás aminek én csak jobban örülök.Az ára egy picit magasabb mint a többi,de szerintem bőven megéri,ha azt nézzük,hogy 300 ml,és én pl a Lactacid-tól nem voltam elájulva,mégis egy árban vannak.Nem fogom lecserélni,nekem ez lesz mostmár az állandó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.